- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
319.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
David Yates, Steve Kloves
Viimane seiklus J.K. Rowlingi raamatute põhjal valminud ülimenukast Harry Potteri filmide sarjast. Eepilises finaalis paisub võluritemaailma hea ja kurja vaheline võitlus täiemõõduliseks sõjaks. Kunagi pole olnud kaalul nii palju ning mitte keegi ei ole väljaspool hädaohtu. Eestikeelne pealkiri: Harry Potter ja surma vägised. Osa 2.
Lisas Hekaru 20.06.2011
“Kuna olen tulihingeline fantaasiakirjanduse austaja, siis võin öelda, et Harry Potter on peaaegu piiblistaatuse omandanud. (ei ole vaja hakata mulle mingit sõrmuste isanda mambo-jambot ajama hakata :D, ei, mulle ei meeldi ja ei hakkagi meeldima). Kurb ja tühi tunne oli, kui film ka läbi sai. Õnneks on uusi väljundeid ja neid tuleb juurde ja need lähevad järjest paremaks, aga endiselt olen Potteri usku.
Igatahes - et asi oleks kohutav, pidigi palju olulisi inimesi surma saama, et oleks arusaadav kõigile Voldermorti suurus ja võimsus ja nurjatus. Võitlusstseenid olid lahedad, kuigi pean tunnistama, et rohkeme sööbisid mällu siiski eelemised osad. Viimane osa on kuidagi rippuma kahjuks jäänud, kuigi tegelikult vaatasin seda suure innuga, olen ka teist korda suure innuga vaadanud. Aga esimesed on lahedamad. Võib-olla sellepärast, et tean, et sellele järgneb veel teine osa jne. Aga siin lõppeb kõik. Harryl on lapsed ja kõik on läbi.”
Ceilin on seda arvustust muutnud: 16.02.2015 23:59
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
320.
Transformers: Dark of the Moon (2011)
Michael Bay
Sam Witwicky (Shia LaBeouf) elu pole kunagi üleliia kerge olnud ning praegune hetk pole mingi erand. Erinevalt oma uuest pruudist Carlyst (Rosie Huntington-Whiteley) pole tal isegi töökohta! Nagu ta ise ütleb, ei peaks meie planeedi juba kaks korda päästnud inimene millegi sellisega üldse pead vaevama, aga elu ongi ebaõiglane. Eestikeelne pealkiri: Transformerid: Kuu varjukülg.
Lisas filmis6ber 19.06.2011
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
321.
Fable: The Journey (Xbox 360)
Lionhead Studios
Fable seeria kuues mäng. Kasutab Kinecti võimalusi.
Lisas Meningor 13.06.2011
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
322.
X-Men: The Last Stand (2006)
Brett Ratner
Eestikeelne pealkiri: X-Mehed viimane vastuhakk.
Lisas Kultra 08.06.2011
“Siin on actioniga juba üle pingutatud. X-Mehed ei ole päris selline film, see on küll osa X-Meestest, kuid väga oluline on alati olnud tegelastevaheliste suhete jälgimine ja arendamine, igaühe isiklikud taustalood ja see, kuidas need lood igaüht kujundavad. Aga eks ole ju ka režissöör vahetunud.”
323.
The Dubliner
http://dubliner.edicypages.com
Vana Villemi iiri pubi vanalinnas, Suur Karja 18
Lisas Priit
“Hea õllevalik, sõbralik teenindus.
Ebameeldivaks tegi olemise see, et kõrvallauda toodi halvaks läinud lõhe, mille lõhn täitis kogu saali. Millega tegelevad seal kokad?!”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
324.
X-Men: First Class (2011)
Matthew Vaughn
Enne seda, kui mutandid oma olemasolust maailmale märku andsid ning enne seda, kui Charles Xavier (James McAvoy) ja Erik Lensherr (Michael Fassbender) võtsid endale nimed Professor X ja Magneto, olid nad kaks noort meest, avastamas esmakordselt oma erakordseid võimeid. Eestikeelne pealkiri: X-Mehed: Esimene klass.
Lisas Kultra 27.05.2011
“Pärast "X-Meeste" hetkel viimase filmi st siis esimese osa vaatamist mõtlesin, et ehk oli asi minus ja see film lihtsalt ei olnud mulle tol päeval meelt mööda. Aga pärast paari päeva möödumist pean siiski tõdema, et selle filmi tegijad ei ole samuti süüst puhtad. Nimetaksin siiski ainult kolm põhimuret, mis mu hinge painama jäid.
Esimese osa hiljem tegemine on nii kulunud võte, et mõjub tänapäeval puhtalt soovina teenida veel rohkem kasumit. Halba vene keelt kõnelevad osatäitjad jätavad mulje tegemata kodutööst. See mõjub aga eriti irooniliselt filmis, kus kuuleb ka vene keelt vist lausa emakeelena kõnelevaid näitlejaid. Kuuekümnendatesse aastatesse, mil tegevus toimub, ei sobi tänapäevane muusika kohe sugugi.
Jääb veel leida vastus juba mitmeid aastaid aktuaalne olnud küsimusele: milla ometi Hollywoodis õpitakse lõpetama õigel hetkel, mil film(isari) on oma tipul? Esimesena valminud "X-Meni" tasemest jääb see küll kõvasti alla.”