Maagia
10
1 hindaja

1. Maagia
Rhonda Byrne

Üks sõna muudab kõik Üle kahekümne sajandi on ühe pühateksti salapärane lause ajanud segadusse ja olnud valesti mõistetud peaaegu kõigi poolt, kes seda on lugenud. Ajaloo jooksul on vaid vähesed inimesed aru saanud, et see on mõistatus, ja kui sa selle ära lahendad – kui paljastad saladuse –, siis avaneb su silme ees uus maailm. „Maagias“ avaldab Rhonda Byrne maailmale selle salapärase lause tähenduse, mis muudab kogu elu. Seejärel õpetab ta sulle hämmastava 28-päevase rännaku jooksul, kuidas seda teadmist oma argielus kasutada. Pole tähtis, kes sa oled, pole tähtis, kus sa oled, pole tähtis, milline on su praegune olukord – „Maagia“ muudab kogu su elu!


Lisas Marge-Elin Roose 01.10.2012
Pane hinne:
Vägi
5.0
9 hindajat

2. Rhonda Byrne Vägi

See on käsiraamat universumi suurimast jõust – Väest, et saaksid kõik, mida tahad. Ilma Väeta ei oleks sa sündinud. Ilma Väeta ei oleks meie planeedil ühtki inimest. Iga avastus, leiutis ja inimlooming tuleb Väest. Ideaalne tervis, suurepärased suhted, karjäär, mida armastad, elu tulvil õnne, vajaminev raha, et olla, teha ja omada seda, mida armastad – see kõik tuleb Väest. Sinu unistuste elu on alati olnud sulle lähemal, kui oled arvanud, sest Vägi – mis toob sulle elus kõik hea – on sinu enda sees. Et luua mida tahes, muuta mida tahes, on vaja vaid ühte asja . . . Väge.


Lisas sabrina 04.07.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Paneb mõtlema. See osa, mis kirjeldab sünnimärkide kadumist, see on katsetamisel. Kuna mul on palju sünnimärke, siis tundub mulle, et need on vähenemas. Terve kael oli neid täis. Nüüd, kui ma käega üle kaela lasen, ei tunne neid nii palju naha pinnal kõrgemal. Kui nad päris ära kaovad, siis annan uuesti märku.”

29.07.2011 11:14 - koppely
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Saladus
5.0
14 hindajat

3. Rhonda Byrne Saladus

Sissejuhatusest: Sa hoiad oma käes Suurt Saladust... Seda sajanditevanust Saladust on põlvest põlve edasi antud, ihaldatud, peidetud, kaotatud, varastatud ja tohutute rahasummade eest ostetud. Seda teadsid nii mõnedki ajaloo suurkujud: Platon, Galileo Galilei, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ja paljud teised leiutajad, teoloogid, teadlased ja suured mõtlejad. Nüüd avalikustatakse Saladus kogu maailmale. "Saladusest õppides saad teada, kuidas sa võid olla keegi, kes sa olla tahad; saada kellekski, kelleks sa tahad saada, või teha seda, mida iganes sa tahad teha. Sa saad teada, kes sa tegelikult oled. Saad teada tõelisest hiilgusest, mis sind elus ees ootab.


Lisas beck 01.09.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Nii rumalat raamatut ei tohikski üldse kirjutada, sest inimestele võib jääda mulje, et kui selle eest see (päris suur!) summa välja käia, siis midagi nende elus reaalselt paraneb. Nad muutuvad edukaks ja saavad aru maailma salapärastest seostest.”

01.09.2010 14:13 - beck
Hinnang arvustusele:
  +0   -0