7.0 12 hindajat

Apple iPhone XS / iPhone XS Max

5.8” (2436x1125 pikslit, 458 ppi) / 6.5” (2688x1242 pikslit, 458 PPI) OLED, 3D Touch survetundlikkusega ekraan. Kontrast: 1,000,000:1. Heledus: 625 cd/m2. P3 laia värvigamutiga. 12MP lainurk (ƒ/1.8 avaga) ja telefotokaamera (ƒ/2.4 avaga), 7MP selfie-kaamera. FaceID näotuvastustehnoloogia. A12 protsessor. Veekindel kuni 2 m sügavusel 30 minutiks (IP68). Qi juhtmevaba laadimine. 64GB, 256GB, 512GB mudelid. iPhone XS kaal: 177 grammi. iPhone XS Max kaal: 208 grammi. Lisas Christiano 29.09.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Nagu iPhone X midagi aeglast oleks, minu teata teeb ta kõigile Androididele veel nüüdki tuule alla, mil iPhone'ist endast on uus ja kiirem mudel väljas. Aga tõesti iPhone XS on veel kiirem, ja kuigi enamus inimesi enamustes asjades ilmselt seda kiiruseerinevust ei märka, siis väga nõdlikes mängudes või videomonteerimisel või muusika tegemisel, nagu mina teen, on vahet tunda küll. Seal küiksugused heli protsessimised ja kompresseerimised on parajad ülesanded ka lauaarvutite jaoks, nii et telefonis on aastavanuse mudeliga vahe arusaadav küll.

FaceID näotuvastus on ka eelmisest aastast saadaval, aga seegi toimib kiiremini kui varem, ei tea, kas tegemist on protsessori kiiruse, tarkvara tuunimise või uuendanud FaceID tehnoloogia endaga. Natuke kiirem. Alati hea asi.

Fotokaamera on teinud isegi suurema sammu edasi. iPhone'il on alati olnud parim või peaaegu parim kaamera, st sellega alt minna ei ole kunagi võimalik olnud. Aga nüüd on tehtud kõva tööd hämaras pildistamise võimalustega ja isegi esikaamera, see selfie-kaamera, on nüüd nii palju parem, et tundud endale piltidelt kuidagi kenam.. vähem pildimüra, siledam nahk :)

OLED ekraan on muidugi väga äge, eriti kui HDRi ka kasutada saab (see sõltub nüüd vaadatavast sisust, näiteks Netflix ja uuendatud Yutube mõnede videote puhul seda võimaldavad). OLED-ekraanil on must ikka tõesti must, sest neid piksleid, mis peavad musta edasi andma, lihtsalt sisse ei lülitatagi. LCD-ekraanil helendab seevastu kergelt ka must taust.

Tore see ka, et nõõd saavad hiigeltelefonide fännid endale sama spetsifikatsiooniga lausa 6,5-tollise telefonilahmaka osta! Enne oli ka Plus olemas, aga mitte X versioonist ja tegelikult oli iPhone 8 ja 8 Plusi vahel natuke rohkem erinevusi. XS ja XS Max on aga täpselt sama asi, erinevas suuruses.

Mulle meeldib ka see, et sai nüüd 512 GB mudeli osta. Pool giga SSD ketast telefonis! Suht jabur. Aga tõesti 256 sai mul eelmisel telefonil täis ja pidin juba hakkama mõtlema, mis äppe maha võtta ja kas ikka säilitada telefonis kõike või ainult pilves. Nagu öeldud, tegelen muusikaga ja eks need projektifailid on vahel päris suured. 512 GB peaks aastaks jätkuma, kuni järgmine aasta ehk tuleb 1024 GB telefon välja Apple'ilt :))

Igatahes rahaliste võimaluste olemasolul -- super telefon, millega alt minna ei saa.”

29.09.2018 15:08 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iPhone XS / iPhone XS Max arvustusi (review)Otsi Google abil: apple iphone xs / iphone xs max (review)