The Street Wok
7.4
9 hindajat

1. The Street Wok
http://www.facebook.com/thestreetwok

Aasia toidu restoran Tallinnas, Tatari 42.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
09.08.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Praeguseks üsna äsja avatud söögikoht Liivalaia tänaval, lähedal paljudele kontoritele (Swedbank, Harju maakohtu hoone, Eesti Gaas jms majad). Varem on seal suurema eduta püütud mitut söögikohta käima lükata, aga neis olen peale esimest korda pettuma ning pankrotti on nad läinud. See koht tuleb vast paljudele tuttav ette, need sildid võivad aga üllatuseks olla:
The Street Wok Tallinn aasia köök söögikoht asukoht

Jah, uus aasia toitu pakkuv söögikoht on seal avatud ning pakutakse aasia tänavatoitu. Selles mõttes koha lihtsus sobib, et tegi ei ole päris restoraniga, vaid kiirtoidukohaga, ehkki kõik segatakse väidetavalt kokku tellimuste peale. Kui järjekorda ei ole, läheb toiduga u 10 minutit.

Toit näeb tõesti välja nagu kiirtoit, midagi sättima ei ole hakatud, vähemalt mitte toitu kaasa ostes. Probleemiks on aga toitude hind. Üldiselt maksab iga roog 7.90 ja sellest jagub vaid ühele (mitte nagu hiinakate puhul vahel juhtub, et söönuks saab kaks inimest).

Toidu saab kaasa vahtplastist karpides, mis on tavalises valges kilekotis:

The Street Wok Tallinn aasia köök söögikoht kaasa ostmine

Selles leiduvad pulgad, aga lisaks on viisakalt arvestatud ka vähem käeosavate inimestega, nii et olemas on väiksesse kilekotikesse hügieeniliselt pakendatud plastkahvel.

The Street Wok Tallinn aasia köök söögikoht kaasa ostetud söögikoti sisu

Toidud on kenasti markeeritud, nii et mitu asja tellides ja need koju viies ei pea ise Sherlockiks hakkama, et aru saada, missugune toit võiks olla mis.

The Street Wok Tallinn aasia köök söögikoht Beef Koay Teow karp

Nagu öeldud, toidu välimus on tõesti tänavatoidulik. Kõrval on näha kahte sorti kastmeid, parempoolne eriti vürtsikas. Vürtsist rääkides, siis vaikimisi on kõik toidud tulivürtsised eestlase maitse jaoks. Aga kui küsida, siis tehakse ka mahedaid ja täiesti vürtsivabasid toite. Kõiki roogi saab tellida ka vegetaarsetena. Beef Koay Teow oli pisut liiga soolane ja rasvane.

The Street Wok Tallinn aasia köök söögikoht Beef Koay Teow toit

Char Koay Teow maitses paremini:Brändimisega näevad nad hoolega vaeva, menüüd on ilusad, logo uhke ja Facebookis toimub ka hulk päris huvitavaid tegevusi, sealhulgas näiteks köögi tutvustus jms.

s

The Street Wok on teretulnud täiendus Liivalaia tänava ikalduvasse toiduvalikusse, kus peale Mamo ja Boulevardi kuhugi eriti minna ei tahagi. Nüüd siis vahelduseks ka midagi aasiapärast. Kui hindu kalliks ei pea, tasub sealset toitu proovida küll, aga ma soovitan omanikel tungivalt hind 4-5 euro kanti seada, sest praegusel juhul ei ole see toidu kvaliteedi ja söögikoha tänavatoidu kontseptsiooniga päris tasakaalus.”

04.09.2013 20:40 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0