The Lego Movie (2014)
8.3
3 hindajat

1. The Lego Movie (2014)
Phil Lord, Chris Miller

LEGO FILM on esimene täispikk LEGO seiklus. 3D arvutianimatsiooni peategelane on Emmet, täiesti tavaline ja reegleid järgiv LEGO kuju, keda peetakse ekslikult erakordseks tegelaseks, kelle saatuseks on päästa maailm. Ta värvatakse erilisse vennaskonda, kes peavad üheskoos peatama õela türanni, aga Emmet pole sellise rännaku jaoks kaugeltki valmis. Filmis on koos populaarsed LEGO kujud ja ka uued tegelased. Fännidele, kes on LEGO uuenduslikest toodetest ja populaarsetest videomängudest juba mitme põlvkonna jagu rõõmu tundnud, pakutakse visuaalselt omanäolist LEGO maailma, mida nad varem näinud ei ole. Emmetile annab hääle koomik Chris Pratt (“Edu valem”, "Issi") ning Will Ferrell (“Kampaania”) on tema peamine vastane president Äri, krussis närvidega tegevdirektor, kellel on raske korraga maailma vallutada ja oma eluga hakkama saada. Liam Neesoni ("Röövitud", Oscari-nominent "Schindleri nimekirja" eest) häälega räägib presidendi võimas käsilane Paha Võmm/Hea Võmm, kes kavatseb Emmeti iga hinna eest kinni nabida. Emmeti kaaslased rännuteel on Oscari-võitja Morgan Freemani ("Miljoni dollari tüdruk") häälega vana müstik Vippruvius, Elizabeth Banksi ("Näljamängud") häälega karm tšikk nimega Metsik, kes peab Emmetit maailma päästjaks ja on talle teejuhiks, Will Arnetti (telesari "Arrested Development") häälega salapärane Batman, LEGO kuju, kellel on Metsikuga ühine minevik, Nick Offermani (telesari "Parks and Recreation") häälega järsk ja toretsev piraat, kes tahab president Ärile kätte maksta, Alison Brie (telesari "Rahvaülikool") häälega armas tiimiliige, kellel on võimas saladus ning Charlie Day ("Vaikse ookeani võitlus") häälega kosmonaut Benny. Lavastajad Phil Lord ja Christopher Miller ("21 Jump Street", "Taevast sajab lihapalle") kirjutasid stsenaariumi, mis põhineb Dan Hagemani, Kevin Hagemani, Phil Lordi ja Christopher Milleri kirjutatud lool, mis omakorda põhineb LEGO mänguasjadel. Eestikeelne pealkiri: LEGO film


Lisas sipsik 03.02.2014
Pane hinne:
21 Jump Street (2012)
7.1
7 hindajat

2. 21 Jump Street (2012)
Phil Lord, Chris Miller

80ndate samanimelisel menuseriaalil põhinevas märulikomöödias "21 Jump Street" kavatsevad Schmidt (Jonah Hill) ja Jenko (Channing Tatum) oma noorukieaprobleemid selja taha jätta. Nad lähevad tööle politseisse, salajasse Jump Streeti üksusesse. Nende nooruslik välimus on hea kattevari ja nii saadetakse nad kohalikku keskkooli salatööle.


Lisas aftekas 14.03.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Tavaliselt keerlevad keskkoolifilmid tüdrukute (kamba) ümber.
Naljakad kohad on ikka naermist väärt ja filmi esimest poolt iseloomustab kerge huumor. Lõpupoole unustati küll ära, et tegu on komöödiaga. Näiteks hotellis toimuv tulistamine oli küll kohatu ja hoopis kurjema alatooniga.

Tatum-poiss on kergema karakterina kergesfilmis palju nauditavam kui draamafilmis. Vähemalt nägu poolest.”

08.10.2012 19:30 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0