Hipi
7.0
2 hindajat

1. Hipi
Paulo Coelho


Lisas Rein Veemees 14.03.2019
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Seekord on Paulo Coelho kirjutanud oma noorpõlve elust, oma reisist Nepali.
See raamat on minu lemmik , sealt leiab palju huvitavat infot ning tekitab tahtmise ka ise reisima minna.”

14.03.2019 19:36 - Rein Veemees
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Aleph
8.7
3 hindajat

2. Aleph
Paulo Coelho

Seni oma kõige isiklikumas romaanis asub rahvusvaheliselt tuntud kirjanik, menukite autor Paulo Coelho eneseavastuslikule teekonnale. Nagu tema populaarse raamatu „Alkeemik” peategelane, seisab temagi vastamisi tõsise usulise kriisiga. Olles spirituaalse uuenemise ja arengu teel, otsustab ta otsast alata: reisida, eksperimenteerida, saavutada taas ühendus inimeste ja maastikega. Paulo suundub Aafrikasse, seejärel Euroopasse ning mööda Trans-Siberi raudteed Aasiasse – ta alustab reisi, mis taaselustaks tema energia ja kire. Ent ta ei oska oodata, et kohtab Hilali. See noor andekas viiuldaja on naine, keda Paulo armastas viissada aastat tagasi. Naine, kelle ta argusest reetis, mistõttu ei leia selles elus tõelist õnne. Koos alustavad nad läbi aja ja ruumi müstilist teekonda, mis õpetab armastust, andestust ja julgust saada hakkama elu vältimatute väljakutsetega. See kaunis ja inspireeriv romaan kutsub meid järele mõtlema meie endi isikliku teekonna tähenduse üle: kas me oleme seal, kus tahaksime olla, ja kas me teeme seda, mida tahaksime teha?


Lisas kiks 02.11.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kui sa pole Coelho loominguga tuttav, siis soovitaks alustada mõnest tema varasemast raamatust. Ning kui sa suhtud skeptiliselt uuestisünni (reinkarnatsiooni) võimalikkusesse, siis võid ka raamatu vahele jätta.
Raamat on kirjutatud kaunis sõnakasutuses ja seda on nauditav lugeda, isegi kui kõigi õpetustega ei nõustu.”

02.11.2011 10:13 - kiks
kiks on seda arvustust muutnud: 02.11.2011 10:16
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Valküürid
9.2
9 hindajat

3. Valküürid
Paulo Coelho

„Valküürides” räägib Paulo Coelho ausalt ja avameelselt võitlusest oma sisemise hirmu ja kahtlustega. Samuti on see lugu kahest inimesest, kes püüavad teineteist mõista. Kuid eelkõige on see jõuline sõnum minevikuga leppimisest ja usust tulevikku. Alles siis, kui suudame ära tunda ja omaks võtta oma tugevused ja nõrkused, võime muuta maailma.


Lisas Linda 29.10.2010
Pane hinne: