Reklaamitrikk 1.5
10
6 hindajat

1. Reklaamitrikk 1.5
Kent Raju

20 aastat reklaamivaldkonnas töötanud Kent Raju õpetab raamatus „Reklaamitrikk 1.5“, kuidas teha reklaami nii, et sellest tunneksid rõõmu kõik osapooled. Raamat võtab kokku valdkonna kõige olulisemad teadmised ning kogemused. Lisaks sellised detailid, mida pole tavaks nii ausalt ja avalikult avada, kuid mis seda enam aitavad reklaamiäri mõista ja selles osaleda. Sellest raamatust saad teada: •milline on hea ning mõjus reklaam; •mida kujutab endast meediaplaneerimine ja tootedisain; •milline on tõhus digiturundus ja SEO; •milline on reklaamiagentuuri hingeelu; •kes on reklaamiäris sinu peamised partnerid.


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.11.2019
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Nii põhjalik raamat, lahedalt kirja pandud. Kent Rajul on intelligentsust, talupojatarkust, elutarkust ja haruldast huumorisoont, mis teeb raamatu vägagi lugemisväärseks. Elu digitaliseerub, ja ka selles valguses on reklaamiasjandust huvitav lugeda. Raamat lõpeb heade soovitustega neile, kes soovivad google otsingus silma jääda, ehk on interneti prügimäelt kergesti välja filtreeritavad. Aus soovitus.”

13.11.2019 11:40 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Tuntud Universum: kadunud Maa
8.8
28 hindajat

2. Tuntud Universum: kadunud Maa
Kent Raju

Võib tunduda, et müütilise planeedi Maa leidmine ei olegi nii raske. Aga kui selle võtavad eesmärgiks kaks sõpra, kellest üks ei tea midagi kosmoselaevadest ning teine on hügieenist vähe hooliv kolmesilmne skeemivend, planeedilt Gyagg Septimus Omega Mu, hakkab juhtuma palju. Peagi ühinevad nendega pahur, kuid heade sidemetega röster Piilips ning imekaunis ja geniaalne laevainsener Aurora. Oma teekonnal leiavad nad muu hulgas teemanttähe, teevad tünga „maksukogumisele“ spetsialiseerunud kosmomaffiale, külastavad liiga tiheda asustusega burgeriplaneeti ning saavad sinasõbraks kogu Tuntud Universumi tegeliku valitsejaga. VEEBILEHT: http://www.knownuniversebook.com/et


Lisas Hastur 15.07.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Mõnusa huumoriga kirjutatud lobe lugemine, milles tähelepanelik lugeja leiab ka mõndagi (kaasaegse) ühiskonnakriitilist, mille tegevustik sobitub otsapidi D. Adamsi loodud maailma, mõned detailid on sealt juba tuttavad. Raamat sobiks mõne filmi, või veel parem seriaali stsenaariumi aluseks, sest tegelaskujud on vahest ehk liigagi värvikad ainult must-valge kahemõõtmelise teksti jaoks. ”

07.11.2012 11:40 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Reklaamitrikk ehk kõik, mida reklaamist teadma pead
9.2
23 hindajat

3. Reklaamitrikk ehk kõik, mida reklaamist teadma pead
Kent Raju

Reklaam on üks neist valdkondadest, mille kohta on kõigil arvamus ja milles kõik on “eksperdid”. Kui tahad teada, kuidas reklaamitegemine käib, missugune näeb välja lavatagune maailm ning mida peaksid teadma, et reklaamimaailma mõista või seal sõna sekka öelda, haara raamat, asu lugema ja saad teada:
- kuidas reklaamiagentuuri tööle saada
- missugused on tüüpilised reklaamiagentuuride töötajad ja kliendid
- kuidas teha tõhusaid reklaame
- mis on sagedasemad jamad, mis reklaamides juhtuvad ja mida sa enamasti ei märka.
www.reklaamitrikk.ee


Lisas beck 05.09.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Kuigi reklaami on meie elus igal sammul ja reklaamime ju ennast ka alateadlikult pidevalt, ei oleks ma ilmselt seda raamatut riskinud kätte võtta - no et nagu õpik või nii. Õnneks oli mul hea eelinfo "Reklaamitriki" kohta olemas, nii et tegin seda siiski.
Mulle meeldib alati raamatutes momendid, kui tundub situatsioon - elust enesest, kui tunned, et oled nagu raamatutegelane. Me ilmselt ei pane tavaelus tähelegi, kui palju reklaami ikkagi on ja kui palju ta meid mõjutab, ka siis kui me väidame kangekaelselt vastupidist. Seetõttu tundsin pea igal leheküljel - no muidugi, just nii see ju ongi, aga me lihtsalt oleme kõigega nii harjunud, et ei pane seda reklaamiuputust tähele. Pigem asume kaitsepositsioonile - laseme kõrvust ja ajust mööda, et mitte ennast risustada. Raamatut lugedes hakkasin mõtlema, kuidas mina reklaame vaadates/kuulates/lugedes neisse suhtun/vastu võtan ja avastasin, et enamasti ma isegi ei teadvusta seda, mis mu ümber selles osas toimub. Nii nagu me elus palju asju ei teadvusta - "automaatpiloot" peal. Ka seda, kui keeruline reklaamitöö oma olemuselt on (kui teha head reklaami) ning kuidas me tavaliselt ainult lõpptulemust kritiseerime.
Kui üks raamat paneb mõtlema selle üle, mida ma elus teadvustan ja mida mitte ning lisab dolerantsust siis on ta oma ülesande kuhjaga täitnud.
Loomulikult oli ka palju sellist, mida ma enne ei teadnud ja küsisin mõttes, et kas tõesti "tegelt ka"?
Kui üks raamat teeb mind targemaks, siis on ta oma ülesande taas kuhjaga täitnud.
Huumor täitis oma ülesande täielikult - mõnus lugeda ka võhikutele ja kuidas sa ikka tõsimeelselt lähed materdama seda, mida ise igapäevaselt teed.
Et raamatut väga mõnus lugeda on, näitab see, kui minu suhteliselt närva lugemusega poeg selle ühe hooga kaanest kaaneni läbi luges - "tegelt ka".”

09.08.2012 13:06 - Marge-Elin Roose
Hinnang arvustusele:
  +2   -0