Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest. Uus ja täiendatud väljaanne
9.3
3 hindajat

1. Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest. Uus ja täiendatud väljaanne
Evi Hindpere

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC“ on 2013. aastal välja antud samanimelise raamatu parandatud ja täiendatud trükk. Käsiraamat käsitleb peamisi olulisi õigusakte, mida määratud keskkonnas kinnisvaravaldkonnas tegutsevad inimesed järgima peavad. Käsiraamat on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele. Kindlasti ei ole käsiraamat mõeldud juristidele, kelle jaoks käsitlused võivad jääda pinnapealseks, sest teemasid on puudutatud üldisemal tasemel. Kõrvale on jäänud protsesside sügavam lahkamine ja õigusaktide keerdkäikudesse laskumine.


Lisas Tõnu Toompark 12.03.2018
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“...Kinnisvarakooli raamatupoest:
http://www.kinnisvarakool.ee/raamatud/kinnisvaraoiguse-abc-uus-ja-taiendatud-valjaanne/”

12.03.2018 15:06 - Tõnu Toompark
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist
10
2 hindajat

2. Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist
Evi Hindpere

Alates 01. jaanuarist 2018 hakkab Eestis kehtima uus korteriomandi- ja korteriühistu seadus. Seaduse eesmärk on kokku võtta erinevates õigusaktides olevad korterite kasutamist ja valitsemist reguleerivad normid. Olulise muudatusena kaotatakse korterelamu ühisusena majanduse võimalus ja korteriühistu loomine muudetakse kohustuslikuks. Käsiraamatu “Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus” teemaks ongi, millised on korteriomaniku õigused ja kohustused ning kuidas toimub korteriühistu juhtimine märgatavalt uuenevas keskkonnas. Käsiraamat on suunatud nii korteriomanikele kui ühistu juhtidele, et anda nii seaduseparagrahvidel kui praktilistel näidetel baseeruv teave ühistu elu korraldamisest.


Lisas Tõnu Toompark 18.11.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Raamat on koostatud lihtsalt ja asjalikult, näited toetavad otsuste tegemisel.”

12.11.2017 19:55 - viktorialumi
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kinnisvaramaakleri ABC. Praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaaklerile.
7.0
3 hindajat

3. Kinnisvaramaakleri ABC. Praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaaklerile.
Evi Hindpere

Käsiraamat „Kinnisvaramaakleri ABC. Praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaaklerile.“ annab põhjaliku ülevaate kinnisvaramaakleri töö olemusest. Käsiraamat on suunatud eelkõige inimestele, kes tunnevad huvi kinnisvaramaakleri ameti vastu. Samas soovitame tegevuse põhialuste kinnistamiseks lugeda käsiraamatut kõikidel juba tegutsevatel maakleritel.


Lisas Tõnu Toompark 18.11.2015
Pane hinne:
Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu
5.5
2 hindajat

4. Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu
Evi Hindpere

Käsiraamat “Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu” on suunatud inimestele, kes soovivad osta oma kodu. Koduost on üks inimese suurim ost elu jooksul, mis väga sageli ületab inimese aastasissetulekut lausa kordades. Käsiraamat annab nõu kodu ostmise esimestest sammudest ehk ostuotsuse planeerimisest kuni finantseerimise ja tehingu vormistamiseni. Erilist tähelepanu ongi pööratud just ostutehingu finantseerimisele, sest just rahastamine paneb sageli paika võimaliku ostetava kodu suuruse, asukoha ja kvaliteedi.


Lisas Tõnu Toompark 18.11.2015
Pane hinne:
Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest.
10
1 hindaja

5. Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest.
Evi Hindpere

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest.“ on suunatud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele, kes teevad igapäevaselt kinnisvaratehinguid või puutuvad nende tehingute tegemisega kokku nt finantseerimise poole pealt. Raamat käsitleb kõiki olulisi valdkondi, mida kinnisvaratehingute juures peab teadma – maakleri tegevust reguleerivatest küsimustest võlaõiguse ja asjaõiguseni. Puudutamata ei jää pärimisõigus, maksustamine ja notarite tegevus.


Lisas Tõnu Toompark 18.11.2015
Pane hinne:
Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?
10
1 hindaja

6. Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?
Tõnu Toompark, Evi Hindpere

Käsiraamat “Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?” on mõeldud nii väiksema- kui suuremamastaabiliste üürileandjate abimeheks. Käsiraamat puudutab üürileandmise majanduslikku aspekti. Samuti on põhjalikult käsitletud eluruumi üürileandmise õiguslikke külgi. Käsiraamat on mõeldud esimeseks abimeheks väikeinvestorile, kes plaanib sukelduda üüriäri imelisse maailma. Vaatame üsnagi detailselt, kuidas üles ehitada äriplaan ja hinnata üüriprojekti tasuvust ja mõistlikkust. Ka juba kogenud ja pikaajalise staažiga üürileandjad leiavad käsiraamatust kindlasti kasulikke nõuandeid, kuidas oma äriprotsessi optimeerida, et selle abil kasumlikkust kasvatada. Käsiraamat vaatleb üüriturgu eelkõige üürileandja ja/või väikeinvestori seisukohast. Selle kõrval leiab siit kasulikku lugemist kindlasti ka üürnik, et aimu saada üürileandja mõttemaailmast.


Lisas Tõnu Toompark 18.11.2015
Pane hinne: