The Lego Movie (2014)
8.3
3 hindajat

1. The Lego Movie (2014)
Phil Lord, Chris Miller

LEGO FILM on esimene täispikk LEGO seiklus. 3D arvutianimatsiooni peategelane on Emmet, täiesti tavaline ja reegleid järgiv LEGO kuju, keda peetakse ekslikult erakordseks tegelaseks, kelle saatuseks on päästa maailm. Ta värvatakse erilisse vennaskonda, kes peavad üheskoos peatama õela türanni, aga Emmet pole sellise rännaku jaoks kaugeltki valmis. Filmis on koos populaarsed LEGO kujud ja ka uued tegelased. Fännidele, kes on LEGO uuenduslikest toodetest ja populaarsetest videomängudest juba mitme põlvkonna jagu rõõmu tundnud, pakutakse visuaalselt omanäolist LEGO maailma, mida nad varem näinud ei ole. Emmetile annab hääle koomik Chris Pratt (“Edu valem”, "Issi") ning Will Ferrell (“Kampaania”) on tema peamine vastane president Äri, krussis närvidega tegevdirektor, kellel on raske korraga maailma vallutada ja oma eluga hakkama saada. Liam Neesoni ("Röövitud", Oscari-nominent "Schindleri nimekirja" eest) häälega räägib presidendi võimas käsilane Paha Võmm/Hea Võmm, kes kavatseb Emmeti iga hinna eest kinni nabida. Emmeti kaaslased rännuteel on Oscari-võitja Morgan Freemani ("Miljoni dollari tüdruk") häälega vana müstik Vippruvius, Elizabeth Banksi ("Näljamängud") häälega karm tšikk nimega Metsik, kes peab Emmetit maailma päästjaks ja on talle teejuhiks, Will Arnetti (telesari "Arrested Development") häälega salapärane Batman, LEGO kuju, kellel on Metsikuga ühine minevik, Nick Offermani (telesari "Parks and Recreation") häälega järsk ja toretsev piraat, kes tahab president Ärile kätte maksta, Alison Brie (telesari "Rahvaülikool") häälega armas tiimiliige, kellel on võimas saladus ning Charlie Day ("Vaikse ookeani võitlus") häälega kosmonaut Benny. Lavastajad Phil Lord ja Christopher Miller ("21 Jump Street", "Taevast sajab lihapalle") kirjutasid stsenaariumi, mis põhineb Dan Hagemani, Kevin Hagemani, Phil Lordi ja Christopher Milleri kirjutatud lool, mis omakorda põhineb LEGO mänguasjadel. Eestikeelne pealkiri: LEGO film


Lisas sipsik 03.02.2014
Pane hinne:
21 Jump Street (2012)
7.1
7 hindajat

2. 21 Jump Street (2012)
Phil Lord, Chris Miller

80ndate samanimelisel menuseriaalil põhinevas märulikomöödias "21 Jump Street" kavatsevad Schmidt (Jonah Hill) ja Jenko (Channing Tatum) oma noorukieaprobleemid selja taha jätta. Nad lähevad tööle politseisse, salajasse Jump Streeti üksusesse. Nende nooruslik välimus on hea kattevari ja nii saadetakse nad kohalikku keskkooli salatööle.


Lisas aftekas 14.03.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Tavaliselt keerlevad keskkoolifilmid tüdrukute (kamba) ümber.
Naljakad kohad on ikka naermist väärt ja filmi esimest poolt iseloomustab kerge huumor. Lõpupoole unustati küll ära, et tegu on komöödiaga. Näiteks hotellis toimuv tulistamine oli küll kohatu ja hoopis kurjema alatooniga.

Tatum-poiss on kergema karakterina kergesfilmis palju nauditavam kui draamafilmis. Vähemalt nägu poolest.”

08.10.2012 19:30 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Puss in Boots (2011)
7.7
9 hindajat

3. Puss in Boots (2011)
Chris Miller

Ammu enne seda, kui Kass Shrekiga kohtus, sööstab meie osav siidikarvaline sangarkiisu peadpööritavasse seiklusse koos nupumehe Kuugel Alexander Muugeli ja tänavakass Kitty Siidikäpaga, et röövida maailmakuulus kuldmune munev hani. Eestikeelne pealkiri: Saabastega Kass.


Lisas veix 02.12.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Minu poistele see multikas meeldis. Tahavad aga üha uuesti ja uuesti seda näha. Eks ta ole natuke õpetlik ka - ei tohi käituda tegelase Kuugel Muugeli moodi st valetada ja varastada ja oma sõpru eksiteele viia. Saabastega kass aga üritab igati ausalt käituda, kuigi Kuugel Muugel teeb tal selle ürituse raskemaks. Film ei lõppenud päris sedamoodi nagu ma lootsin, seepärast päris 10 punkti filmile anda ei saa. Aga muidu päris tore ajaviide.”

29.06.2012 13:59 - Sirve Luist
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Shrek 3 (2007)
7.6
9 hindajat

4. Shrek 3 (2007)
Chris Miller, Raman Hui

Kui Shreki äi, kuningas Harold, haigeks jääb, vaatavad kõik Shreki kui uue kuninga otsa. Häälenäitlejad: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Julie Andrews, Antonio Banderas, John Cleese jt. Valmimisaasta: 2007.


Lisas filmis6ber 20.02.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Endiselt tore animafilm, aga esialgne säde on siiski kadunud ja esimeste osade väärilist järge enam välja pigistada ei ole õnnestunud. ”

20.02.2010 13:39 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0