7.7 3 hindajat

Omega OWLR325W wi-fi leviala laiendaja (repeater)

300 Mbps, 2 2dBi sisemist antenni, 1xLAN (10/100) Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
22.06.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pakil oleva kirjelduse järgi lihtne seinakontakti käiv klibakas, mis laiendab koduse wifi sinna kuhu vaja. Minul väga on vaja, sest olemasolev ruuter kuidagi ei kata kogu maja ära. Kokkuvõttes silt ei valetagi, aga päris nii see ikka ei käi nagu kleeps lubab, et pista ainult seina ja kõik toimib iseenesest.

Takistus nr. 1: poola keel. Vaikimisi on tootel aktiivne poola keel ja natuke aega läheb menüüde läbilappamiseks, et kuhu keelevalik on peidetud. Vihje: viimane (nagu ikka).

poola keel

Vaatasin naljaviluks ka juhendit, kus oli kirjas soovitus koduse võrgu leidmiseks vajutada nuppu "site survey", noh eks ikka selleks, et ei peaks võrgu nime käsitsi sisse toksima. Mille peale juhtus selline veateade, lahenduseks muidugi võrgu nime käsitsi sisse toksimine.

something error

Peale käsitsi sisestamist tegi süsteem restardi ja hakkaski imekombel tööle. Käega katsudes läheb seade üsna soojaks, aga mitte väga kuumaks.Tõmbasin kergestisüttivad esemed tootest kaugemale ja loodan, et maja maha ei põleta. 16.90€ eest (Prisma) täitsa tore seadeldis. Poola keele eest punkt, ei, kaks maha.”

22.06.2016 22:42 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
10.11.2016 20:50 Nimetu
Selline küsimus, et kas antud seadeldis suudab ka wifist LANi teha või on LANi pesa vaid teistpidi liikluseks ehk kaabli kaudu Wifi ulatuse laiendamiseks?
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Omega OWLR325W wi-fi leviala laiendaja (repeater) arvustusi (review)Otsi Google abil: omega owlr325w wi-fi leviala laiendaja (repeater) (review)