9.7 6 hindajat

Microsoft Security Essentials

Tasuta antiviirus Windowsi operatsioonisüsteemile. Kaitseb viiruste, nuhkvara, troojalaste ja rootkiti eest. Saadaval 32bit ja 64bit versioonid. Lisas jaanpoiss 05.02.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Otseselt MSE tasuliste viirustõrjeprogrammidega ei konkureeri, kuna viimastel on ikkagi mõned eelised ja kui sa tõesti absoluutselt ei vali, kus sa netis kolad ja mida alla laadid, on tasuline sulle õigem valik. Kui kasutad aga tasuta antiviirust või — hoidku selle eest! — ei kasuta antiviirust üldse, siis palun, MSE on sinu jaoks justnagu loodud.

Võrreldes oma eelkäija OneCare-ga (mis kunagi suurt populaarsust ei võitnud ja oli tasuline), on asi tunduvalt paremaks läinud. Mõndagi on küll vähemaks võetud, sh tulemüüri haldus, aga kõik oluline on olemas. Mis mulle väga meeldib, on see, et peale väga mugavat ja kiiret installi ning esmakordset arvuti skännimist ei kavatsegi MSE mind rohkem tülitada. Kui just tõesti asi väga hull ei ole. Mingeid aknakesi lahti ei hüppa, mingeid uuendusi ei palu installeerida, vaid teeb seda ise jne. See ei tee ka arvutit aeglasemaks ja valib oma skännimisaja selle järgi, et arvutiga samal ajal midagi ei tehtaks.
Lisaks on see kõik absoluutselt tasuta.

Windowsiga seda kohe kaasa panema ei hakata, sest muidu läheks antiviirusefirmad ähmi täis. Küll aga võib igaüks omale programmikese alla laadida aadressilt http://www.microsoft.com/Security_Essentials/”

05.02.2010 14:13 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Microsoft Security Essentials arvustusi (review)Otsi Google abil: microsoft security essentials (review)