8.2 11 hindajat

LG Nexus 5 (Google Nexus 5)

4.95-tolline TrueHD IPS+ ekraan (tihedusega 445 ppi). 2.3 GHz Quad-Core protsessor. Telefoni mälu 16 GB. Tagakaamera 8 megapikslit. Android 4.4. Lisas deefer 11.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“...aga oman Nexus 5 telefoni. No muidugi kiidusõnu ma võiks jagada kahtelehte, eriti peale seda, kui mu eelmine telefon oli Samsung Galaxy S III pocket. Aga tegelikult mind häirib telefoni suurus, eriti kui vaja on midagi asjalikku sellega teha (nt ühe käega mingit asukohta otsida või numbrit valida vm, lihtsalt ei ulatu). Samas, kui tahta midagi lugeda või kuskil chattida, siis on tõesti hea - suur pilt ja selge tekst. Nõustuksin esimese arvustajaga, minuarust on kaamera fokuseerimine enidselt uimane, samas pildikvaliteedi üle ma ei nuriseks. Muidugi esikaameraga tehtud pilt ei kannata kriitikat, aga ilmselt see nii peabki olema.

telefoni ostes ma ei aimanudki, et mul saab olema telefon ja päris fotokas ühes, mis on tõesti nii mugav, lastega minnes kuskile, ei pea ma vedama enam eraldi foto aparaati kaasas. See telefon toidab igati kõik mu sotsiaalsed vajadused ära. Pean mainima, et pole ka väga uimane, mida ma alguses väga kartsin.”

17.02.2015 16:57 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Reviewsid lugedes jäi mulje, et telefoni kaamera ja aku on väga kehvad... Nüüdseks olen telefoni ~2 kuud omanud ja pildid ikka supper kvaliteediga (telefoni kohta). Ei mõista, kuidas nt http://www.kahvel.ee/26924/kaameravordlus-iphone-5s-vs-nexus-5/ on suutnud nii kehva kvaliteediga pilte teha, samas on softi uuendused ehk kvaliteeti parandanud.

Aku osas ei saa ka kurta, paar päeva peab vastu, kui kogu aeg telefon käes ei toimeta...

Seni pole mingeid probleeme esinenud, kiidan =)”

21.08.2014 09:39 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga igava disainiga plastiktelefon, aga käes on seda siiski mugav hoida. Maha pannes, kaamera allpool, on veidi imelik tunne, kardan objektiivi ära kraapida.
Ekraan on ilus ja selge, väga pikslitihe, värvid on soojemaks keeratud kui tavaliselt.
Aku võiks kauem pidada, konkureerivatel mudelitel (ka LG enda arsenalist) on mahukamad akud, Nexus 5 on aga energiajanune, sest protsessor on võimas ja ekraan suur ja hele.
Fotode kvaliteet on küll üllatavalt hea, aga kaamera rakendus ise on bugine või lihtsalt aeglane. Fokusseerib aeglaselt, ei reageeri iga kord kohe nupuvajutusele, et pildistada.. Imelik, ilmselt lahendatakse mingi updatega ära.
Veel häirib helikvaliteet sisseehitatud kõlarist. See moonutab inimese häält päris kõvasti, muusika kuulamiseks muidugi ammugi ei kõlba.
Need on ka ainsad norimiskohad, muidu tegu hea telefoniga ja kui õnnestub odavalt osta, nii nagu usas müüakse, siis on kasud igal juhul sees.”

11.11.2013 20:49 - deefer
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe LG Nexus 5 (Google Nexus 5) arvustusi (review)Otsi Google abil: lg nexus 5 (google nexus 5) (review)