8.2 11 hindajat

LG Nexus 5 (Google Nexus 5)

4.95-tolline TrueHD IPS+ ekraan (tihedusega 445 ppi). 2.3 GHz Quad-Core protsessor. Telefoni mälu 16 GB. Tagakaamera 8 megapikslit. Android 4.4. Lisas deefer 11.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Väga igava disainiga plastiktelefon, aga käes on seda siiski mugav hoida. Maha pannes, kaamera allpool, on veidi imelik tunne, kardan objektiivi ära kraapida.
Ekraan on ilus ja selge, väga pikslitihe, värvid on soojemaks keeratud kui tavaliselt.
Aku võiks kauem pidada, konkureerivatel mudelitel (ka LG enda arsenalist) on mahukamad akud, Nexus 5 on aga energiajanune, sest protsessor on võimas ja ekraan suur ja hele.
Fotode kvaliteet on küll üllatavalt hea, aga kaamera rakendus ise on bugine või lihtsalt aeglane. Fokusseerib aeglaselt, ei reageeri iga kord kohe nupuvajutusele, et pildistada.. Imelik, ilmselt lahendatakse mingi updatega ära.
Veel häirib helikvaliteet sisseehitatud kõlarist. See moonutab inimese häält päris kõvasti, muusika kuulamiseks muidugi ammugi ei kõlba.
Need on ka ainsad norimiskohad, muidu tegu hea telefoniga ja kui õnnestub odavalt osta, nii nagu usas müüakse, siis on kasud igal juhul sees.”

11.11.2013 20:49 - deefer
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe LG Nexus 5 (Google Nexus 5) arvustusi (review)Otsi Google abil: lg nexus 5 (google nexus 5) (review)