8.2 11 hindajat

LG Nexus 5 (Google Nexus 5)

4.95-tolline TrueHD IPS+ ekraan (tihedusega 445 ppi). 2.3 GHz Quad-Core protsessor. Telefoni mälu 16 GB. Tagakaamera 8 megapikslit. Android 4.4. Lisas deefer 11.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“...aga oman Nexus 5 telefoni. No muidugi kiidusõnu ma võiks jagada kahtelehte, eriti peale seda, kui mu eelmine telefon oli Samsung Galaxy S III pocket. Aga tegelikult mind häirib telefoni suurus, eriti kui vaja on midagi asjalikku sellega teha (nt ühe käega mingit asukohta otsida või numbrit valida vm, lihtsalt ei ulatu). Samas, kui tahta midagi lugeda või kuskil chattida, siis on tõesti hea - suur pilt ja selge tekst. Nõustuksin esimese arvustajaga, minuarust on kaamera fokuseerimine enidselt uimane, samas pildikvaliteedi üle ma ei nuriseks. Muidugi esikaameraga tehtud pilt ei kannata kriitikat, aga ilmselt see nii peabki olema.

telefoni ostes ma ei aimanudki, et mul saab olema telefon ja päris fotokas ühes, mis on tõesti nii mugav, lastega minnes kuskile, ei pea ma vedama enam eraldi foto aparaati kaasas. See telefon toidab igati kõik mu sotsiaalsed vajadused ära. Pean mainima, et pole ka väga uimane, mida ma alguses väga kartsin.”

17.02.2015 16:57 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe LG Nexus 5 (Google Nexus 5) arvustusi (review)Otsi Google abil: lg nexus 5 (google nexus 5) (review)