7.7 34 hindajat

Kolm Sibulat
http://www.kolmsibulat.eu

Lisas pakk 16.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Läksime pühapäeval lauda kinni panemata umbes tund peale avamist kohale. Saime õnneks istuma ja veel üks peale meid tulnud paar ka. Järgmised aga käisid ringi sees ära ja pidid lahkuma ning järgneva tunni jooksul tegid sama veel kümmekond näljast. Oma osa on kindlasti ka selles, et see väike saal oli broneeritud. Siiski, paistab popp koht olevat.

Autoga Kolme Sibulasse sõitmine on meeldiv, sest nii Telliskivi tänav kui ka muud Pelgulinna tänavad on enne 2013. valimisi värskelt asfalteeritud. Parkimisega on aga jama. Tänav tundus seal parkimiseks piisavalt lai küll, kuid kohe seljataha tekkinud saba tõestas vastupidist. Keelavat märki küll ei olnud, aga ka mitte parkimist lubavat märgistust. Lõpuks sai keeratud üle tee perearstikeskuse parklasse, kust hoolimata arvukatest ähvardavatest märkidest autot siiski ära ei veetud. Tööpäeval võibolla nii hästi ei oleks läinud.

Kolme Sibula maja näeb väsinud välja. Seinad on küll üle värvitud, aga tööd oleks seal veel kõvasti. Seest on restorani osa muidugi kenasti korda tehtud, mulle meeldib peaaegu kõik peale toore betoonpõranda. Kui ka laudadele laudlinad panna, oleks veidi hubasem, praegu tundub kõledavõitu. Samas, võibolla see ei oleks öko.

Teenindus tundus kohe kärme ja proff, tellimus võeti kiiresti ja kohe ilmus lauale ka leib. Kõrvitsaseemnetega ja imehea muide.Salat "Taimetoilase lemmik" peedi ja kuskussiga - väga hea, norida pole millegi kallal.Aasiapärased mahlased põrsaribid vürtsika kimchi kapsaga olid täitsa head. Kimchist mia ei hooligi, aga ribi oli küll hästi välja tulnud.Päeva parim otsus oli siiski tellida part. Teist nii pehmet ja mahlakat ausalt öeldes ei mäletagi. Soovitan kindlasti proovida.Magustoiduks sai võetud Tiramisu ning toorjuustukook maasikatoormoosiga. Mõlemad väga head valikud.

Elamus on Kolmes Sibulas söömine kindlasti. Asukoht on veidi küsitav, aga kui oleks kohalik ja käiks jala, siis ma oleks ikka väga rõõmus, et selline lahe restoran on kodu juurde tehtud.”

08.04.2014 01:41 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
08.04.2014 21:03 Nimetu
Parkida saab täiesti rahulikult Mööblimaja parklas. Nii ei näe selles probleemi- paar sammu jala ei tapa küll kedagi.
Toidud olid imehead- meie pere sõi ka kala, veiseliha, kana- kõik väga maitsev.
See, et olme polnud ära lakutud ja lakitud meile meeldis. Neid klantsrestorane on juba küll- kõik on ilus, kuid toit tavaline. Kolmes sibulat vastupidi. Meie seltskond - 5 inimest- jäime väga rahule.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.kolmsibulat.eu Kolm Sibulat arvustusi (review)Otsi Google abil: kolm sibulat (review)