"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
9.1 21 hindajat

Goodwin
http://www.steak.ee

Steaki restoran. Lisas näljarott 16.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Viimased kaks korda külastades (paarikuuse vahega) on teenidaja olnud raskes pohmakas: suust käib välja korralik alkohais ja jutt on segane.
Liha on tõesti hea, kuid selline teenindus häirib väga.”

18.09.2012 19:24 - raitz
raitz on seda arvustust muutnud: 18.09.2012 20:33
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen varem Goodwinis söönud ainult steiki, täna proovisin talleribi ka ära ja jäin väga rahule, liha oli ikka täiesti imeliselt hästi maitsestatud. Kõrvale võtsin ka praekartulid puravikega.

06.04.2012 23:27 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
06.04.2012 23:42 Nimetu
Tahaks ka :)

“Kes ei ole varem Goodwinis käinud, sellel tuleks kõigepealt ära unustada kõik varasemad veiselihakogemused, sest seal pakutav on lihtsalt nii teisest maailmast.
Kui enamasti pakutakse igal pool biifsteegi pähe kas mingit kahtlast hakklihaüllatust või siis haamriga ärapekstud pihvi, siis Goodwini steik on aus liha.
Goodwini biifsteegi liha on enne küpsetamist 3-4 nädalat laagerdunud ja seetõttu pehme ja suussulav ka ilma suurema küpsetamiseta, sellepärast ei tohiks mingil juhul tellida midagi mediumist kauem valminuna. Kui medium rare verisus ei hirmuta, siis tasuks kindlasti ära proovida, lihakiudude kõvaksjäämise ohtu ei ole.
Nii Rib-eye kui New York on ülihead, portsu suurust 300-350 g ei tohiks karta, sest seda arvestatakse toore liha kohta, küpsetades tilgub kõvasti mahla välja, mediumi puhul ehk isegi oma 100 g.
Kastmetest soovitan punase veini kastet, ka vürtsikaste on huvitav, aga see ei ole tegelikult kaste, pigem maitseainete segu õliga.
Hea steik ei ole odav, aga ta on iga eurot väärt. Liha on väga kvaliteetne ja kokk on suurepärane.”

17.09.2011 17:10 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Tasemel koht. Toitu tellides tuleb kokk enne erinevaid (tooreid) lihatükke esitlema ja tutvustama, mis on mis. Steigid on seal õigusega linna parimad ja koht jätab mõnusalt lõunaosariiklasliku mulje. Ruumi on seal laialt, inimesi aga üsna vähe ja pole ka ime, sest hinnad on päris korralikud! Nina peale võib suhteliselt rahulikult 45 euri magama panna.”

16.02.2011 16:57 - näljarott
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.steak.ee Goodwin arvustusi (review)Otsi Google abil: goodwin (review)