6.2 6 hindajat

Viento
http://viento.ee

Söögikoht Pirital TOPi majas, Regati pst. 1 Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.07.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Peale Top Restorani sulgemist toimis samades ruumides mõnda aega TOP-80 nimeline söögikoht. Ka see oli üsna õudne, aga see praegune Viento on õudsam veel.

Tundub et teenindajad olid kõik esimest päeva tööl. Lapstööjõud, võimalik et suveks raha teenima saadetud. Letist kõndisid eelmised kliendid ainukese menüüga lauda ja päevaprae tahvli peal oli kirjas ainult PÄEVAPRAAD: SELJANKA. Seljankaisu siiski ei olnud ja väikse palumise peale tõi teenindaja kuskilt lauast menüü. Meie järel seisnud klientidele aga ei toonud midagi.

Toitude nimetused tulid teenindajale suure üllatusena, ta küsis iga asja peale tugeva lasnamäe-aktsendiga "miida?" ja kõike tuli mitu korda üle korrata.

Suveterrass on selline.. kuidas öelda.. päevinäinud, Saku päikesevarjud katkised ja tuulega ümberminemise äärel. Lauad olid koristamata, ise tõstsin nõud ühe laua pealt teise peale, et kuskil istuda oleks. Kummaline tundus ka see, et äraviimata nõud ei olnud tühjaks söödud. Natuke songitud küll, aga suures osas kõik söömata.
Kui päiksevari tuulega ümber hakkas minema, kolisime tuppa istuma.Sisemus on jäänud TOP-80 värvidesse, samuti on alles nõukaaegsete vimplite kollektsioon lae all. Võimalik, et lapstööjõud sinna ei ulatu ja redelit ei ole neile eraldatud.12 minutit peale tellimist saabus seenesupp (4.20€). Korralik paks soust, sellist paneks kartulite peale.36 minutit peale tellimist saabusid teised tellitud toidud: seakaelakarbonaaT ahjukartulitega (6.50). Just nimelt karbonaaT oli menüüs kirjas. Liha ja kartulid olid moosiga üle valatud, natuke jõulutunne oli süüa liha moosiga. KarbonaaT oli mõnevõrra toores, vintske ja seest roosakashall. Väljas seisnud koristamata nõud tulid meelde.Pasta fetajuustupestoga (5€). Väga õline ja palju rohelise oliivi viile, aga suhteliselt jälgi maitsega.Väga kahju, et need õnnetud välismaalased, kes jahiga Tallinnasse saabuvad, suure tõenäosusega just Vientosse sööma satuvad. Vähemalt rääkisid kõik teised kliendid mõnes välismaa keeles. Kui nad 100 meetrit Pirita tee poole viitsiks edasi kõmpida, oleks mulje Eestist oluliselt parem.”

04.07.2012 23:11 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://viento.ee Viento arvustusi (review)Otsi Google abil: viento (review)