7.7 34 hindajat

Kolm Sibulat
http://www.kolmsibulat.eu

Lisas pakk 16.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Käisin ka eile seal ja tellisin samuti neid nende spets nuudleid. Ma ausalt ei oska toidu maitset teistmoodi selgitada, kui et toit lõhnas ja ka maitses nagu räpane nõudepesunuustik. Suutsin umbes kolmandiku ikka ära süüa, aga siis oli süda juba nii paha, et rohkem tõesti ei suutnud. Ma ei tea, kas see oli juhus ja toiduga juhtus midagi või ongi see too üllatus, mida kokad kodulehel lubavad (alati nõus klienti üllatama), ent minu jaoks oli see tõeliselt ebameeldiv elamus.”

13.03.2015 19:08 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Fantastiline koht, lahke pererahvas, maitsev söök.
Jaksu ja rõõmsat meelt! :)”

16.05.2014 13:02 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Läksime pühapäeval lauda kinni panemata umbes tund peale avamist kohale. Saime õnneks istuma ja veel üks peale meid tulnud paar ka. Järgmised aga käisid ringi sees ära ja pidid lahkuma ning järgneva tunni jooksul tegid sama veel kümmekond näljast. Oma osa on kindlasti ka selles, et see väike saal oli broneeritud. Siiski, paistab popp koht olevat.

Autoga Kolme Sibulasse sõitmine on meeldiv, sest nii Telliskivi tänav kui ka muud Pelgulinna tänavad on enne 2013. valimisi värskelt asfalteeritud. Parkimisega on aga jama. Tänav tundus seal parkimiseks piisavalt lai küll, kuid kohe seljataha tekkinud saba tõestas vastupidist. Keelavat märki küll ei olnud, aga ka mitte parkimist lubavat märgistust. Lõpuks sai keeratud üle tee perearstikeskuse parklasse, kust hoolimata arvukatest ähvardavatest märkidest autot siiski ära ei veetud. Tööpäeval võibolla nii hästi ei oleks läinud.

Kolme Sibula maja näeb väsinud välja. Seinad on küll üle värvitud, aga tööd oleks seal veel kõvasti. Seest on restorani osa muidugi kenasti korda tehtud, mulle meeldib peaaegu kõik peale toore betoonpõranda. Kui ka laudadele laudlinad panna, oleks veidi hubasem, praegu tundub kõledavõitu. Samas, võibolla see ei oleks öko.

Teenindus tundus kohe kärme ja proff, tellimus võeti kiiresti ja kohe ilmus lauale ka leib. Kõrvitsaseemnetega ja imehea muide.Salat "Taimetoilase lemmik" peedi ja kuskussiga - väga hea, norida pole millegi kallal.Aasiapärased mahlased põrsaribid vürtsika kimchi kapsaga olid täitsa head. Kimchist mia ei hooligi, aga ribi oli küll hästi välja tulnud.Päeva parim otsus oli siiski tellida part. Teist nii pehmet ja mahlakat ausalt öeldes ei mäletagi. Soovitan kindlasti proovida.Magustoiduks sai võetud Tiramisu ning toorjuustukook maasikatoormoosiga. Mõlemad väga head valikud.

Elamus on Kolmes Sibulas söömine kindlasti. Asukoht on veidi küsitav, aga kui oleks kohalik ja käiks jala, siis ma oleks ikka väga rõõmus, et selline lahe restoran on kodu juurde tehtud.”

08.04.2014 01:41 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
08.04.2014 21:03 Nimetu
Parkida saab täiesti rahulikult Mööblimaja parklas. Nii ei näe selles probleemi- paar sammu jala ei tapa küll kedagi.
Toidud olid imehead- meie pere sõi ka kala, veiseliha, kana- kõik väga maitsev.
See, et olme polnud ära lakutud ja lakitud meile meeldis. Neid klantsrestorane on juba küll- kõik on ilus, kuid toit tavaline. Kolmes sibulat vastupidi. Meie seltskond - 5 inimest- jäime väga rahule.

“Maitsed, lõhnad, värvide mäng... Heas tasakaalus, ükski "asjaosaline" ei trumbanud teist üle. Näitena võib tuua prae lisandiks olevad röstitud karamellised sibula lipid-lapid. Maitse magus-küps, aimatava pipra puudutusega. Lõhnas vihjeid ahju soojuses teravuse ümaruse vastu vahetanud eeterlike õlide buketile. Ja värvid... Kolme sibula soojas valguses kumasid siiru-viiruliselt sibula lehekeselt kuldse kumaga bordoo ja karamellise pruuni erinevad varjundid. Samas võtmes võiks lauale toodu igat üksikut hõrgutist kirjeldada. Ja muidugi struktuurid... soovitan soojalt!”

08.03.2014 18:19 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kolm Sibulat - vähemalt 1 kord nädalas külastan ja pole vastupidiselt eelnevatele kommentaaridele veel pettuma pidanud. Suurepärased päevapakkumised, mis pole pelgalt kartul ja kaste, vaid alati midagi uut ja huvitavat. Teenindajad vist juba teavad mind, et kui sisse astun, siis minu lause on neile: " Üllatage mind " . Kusjuures enamus kordadest on see ka õnnestunud. Ja nende suurepärane toidutegemiseoskus räägib enda eest, kui tuleb lõunatamiseks nende juures laud kinni panna. Kahel esimesel korral jäime töökaaslastega üldse ukse taha. Tore, et pealinna kokad on julgenud oma restorane rajada ka sellistesse kohtadesse, kuhu autoga hästi ligi ei pääse ja trollid otse akna alt läbi vuhisevad.
Ja abikaasa on kodus juba pisut pahane , küsides, et no mida Roman täna siis pakkus, sest igakord kui seal käin räägin oma suurepärastest maitseelamustest ka õhtul söögilaua ääres.
Meeldiva miljöö ja maitseelamuste pakkuja.”

08.03.2014 07:14 - Alor
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Tänu MOONile olid minu ootused Kolme Sibula suhtes kõrgel ja tõelise Pavlova fännina ei jõudnud ära oodata, millal seda Sibulate Pavlovat proovida saan...see oli pettumus ! Kuiv ja kõva bešeetükk mingi hapuka ja mitte eriti maitsva kreemiga. Ma olen ikka väga palju erinevaid Pavlovaid söönud ja see oli vist kõige halvem.
AGA ma lähen sinna ikka tagasi, sest seal on fantastiline röstitud kitsejuust ja šokolaadikook oli ka suurepärne, praegu on šokolaadikoogi asemel minu lemmik kirsikrõbedik. Koht ise on tore ja teenindus on sõbralik ja viisakas. Pavlova on seni jäänud minu ainsaks pettumuseks, aga plussid kaaluvad selle ühe miinuse üles.”

25.10.2013 15:04 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
25.10.2013 17:25 Nimetu
Ka Põhjakas ei olnud hea Pavlova. Hakatakse leiutama midagi uut, selle asemel, et klassikaline asi korralikult ära teha. Muidu ju mõlemad head restoranid.
09.04.2014 11:04 Nimetu
Pavlova oli tõesti pettumus. Põhjaka hitt on Napoleon, mis on tõesti suurepärane

“Tellisin endale kanasnitsli ja oli vapustav: piisavalt mahlakas ja maitsekas. Lisaks veel šokolaadi kooki millel oli väga huvitav lahendus (kes tahab teada milline peab ise uurimas käima ;). Võrdväärne Mooniga!”

24.03.2013 15:04 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Esiteks, tahaks siinkohal suurelt kirja panna, et olen suur restoran "MOON" fänn. Sellest ajendatuna sai käidud ka uues "Kolm Sibulat" söögikohas. Oli suur pettumus:(

Täpsemalt siis oli meie juhtum selline:
Tellisin "Pardi confit, kanapuljong, uputatud muna, marineeritud aedviljad ja maitseroheline", mis kujutas endast põhimõtteliselt makaroni suppi, kuhu oli visatud liiiiiga palju koriandrit.
Confit peaks minu teadmist mõõda olema aeglaselt rasvas küpsetatud linnu koib. Kahjuks oli see aga ainult ülilagunenud liha kiud. Pardist ei olnud seal maitset tundagi - see oleks võinud vabalt ka veiseliha olla. Maitse oli täiesti 0.

Magustoiduks proovisime nii Panna Cottat, kui ka Pavlovat - mis mõlemad olid alla arvestust.

Alustades Pavlovast - see oli õhuke besee viil mingi kreemiga. Kui ei teaks, siis arvaks, et kokk pole kunagi Pavlovat oma elus söönud (äkki ei olegi :)
Veel hullem oli aga Panna Cotta - see oli nii vedel, et lausa raske oli lusikaga süüa. Arusaadav ka miks - kui palusime täpsustada koka käest, kas nende Panna Cotta ongi nii vedel, siis teenindaja vihtus sellega kööki, olles sekundi pärast tagasi. Lajatas ta sellesama Panna Cotta meile ette ja nipsas, et koka arvates on maitse hea ja see on vedel, kuna see alles tehti?!?!?! Kas siis klient on süüdi, et kokk on ebapädev ja pole piisavalt ettevalmistusi teinud?

Punkti pani kogu sellele pullile rõve rasvahais, mis teksadest imbus ka veel järgmine päev väga jälgilt :(

Oma kogemuse põhjal pigem sinna mõnusat õhtut veetma minna ei soovita. ”

16.03.2013 18:42 - pakk
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
24.03.2013 15:11 Nimetu
Miks just sinusugused halvustavad tegelased siin ringi liiguvad?
22.05.2013 16:19 Wantago
Minu meelest on hästi põhjendatud arvustus, mitte suvaline lahmimine ja halvustamine. Minu poolt LIKE.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.kolmsibulat.eu Kolm Sibulat arvustusi (review)Otsi Google abil: kolm sibulat (review)