8.6 19 hindajat

Suwitusromansid
Kaido Rannik

Lavastuse aluseks on Anton Tšehhovi novellid ja lühinäidendid, mille tegevus toimub kas suvituskohas, suvitusajal või suvitajate endiga. See on lugu armastusest ja suvest. See on igatsus tõelise armastuse järele. Aga nii nagu elus ikka, näitab armastus end väga erinevast küljest. Kunstnik: Jana Wolke. Muusikajuht: Toomas Lunge. Osades: Maarja Mitt (Vanemuine), Taavi Tõnisson (Nuku- ja Noorsooteater), Kristo Toots, Arno Suislep, Aita Vaher, Kaido Rannik, Anna Regina Kalk, Jörgen Läänerand. Lisas beck 02.09.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Täiesti üllatavalt hea etendus oli. Mul oli algul kerge eelarvamus, et mingi kohalik isetegevusrühm teeb teatrit, aga see oli ekslik. Mind üllatasid näitlejad on ausa mänguga, mind üllatas lihtsate vahenditega ja väheste rekvisiitidega saavutatud vahetu kogemus ja võrdlemisi rikkalik sisu. Kasuks tuli ka huvitav koht, kus mängiti -- Haapsalu Kuursaal.
Mina kuulsin näitlejaid hästi, samas kurtis tuttav, et kohas, kus tema pere istus, oli kuuldavus väga halb ja see rikkus muidugi terve kogemuse. Neil.”

02.09.2010 10:26 - beck
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kaido Rannik Suwitusromansid arvustusi (review)Otsi Google abil: kaido rannik suwitusromansid (review)