8.6 21 hindajat

Rango (2011)
Gore Verbinski

Kogupere seiklus-animafilm. Kameeleon nimega Rango, kes unistab elust vesternikangelasena, satub pärast autoavariid Pori-nimelisse väikelinna, mida kimbutavad bandiidid. Nüüd peab ta end kokku võttes saama reaalses elus just selliseks tegelaseks, kes ta on alati oma unistustes olnud. Hääli teevad: Johnny Depp, Isla Fisher, Ray Winstone, Abigail Breslin, Alfred Molina, Harry Dean Stanton. Lisas Curt 02.03.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Päris kindlasti ei ole tegemist perefilmiga, nagu seda reklaamitakse. Ma ei räägi mitte väikeseid lapsi hirmutada võivatest stseenidest, mille eest on jah tõesti hoiatatud, vaid see muinasjutt ei ole lihtsalt lastele ja neil on vaheldumisi kas õudselt igav või siis lihtsalt õudne.
Eestistatud matsikeel ei tundu usutav aga sellega harjub, kuigi selle filmi eestistamine tundub natuke mõtetu, kes siis ikka inglise keelest aru ei saa? Lastega pole nagunii mõtetu ju seda vaatama minna.
Aga linnapea kaaskondlaste vene aktsendi eest tuleb küll pluss :)

06.03.2011 17:25 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Rango on taas pisut teistmoodi-uutmoodi multikas. Kui Pixari animatsioonid on küll alati olnud suurpärased, kippus nende stiil pikapeale ühesuguseks muutuma. Samasugune animeerimise käekiri ja üsna ühtmoodi lood. Rangos on aga midagi uut. Esiteks tundub, et tehnoloogiliselt ei ole see puhas 3D animatsioon, vaid lisatud ka ka reaalselt filmitud detaile, teiseks, see osa, mis on animatsioon, paistab kohati kohutavalt realistlik tänu imepäraselt headele tekstuuridele ja valgusele. Kolmandaks lugu ise, mis ei ole tavaline pehme-armas-ninnu-nännu, vaid kust leiab ootamatult palju iga kategoorias -- nalja, actionit, filosoofiat jm.

Käisin vaatamas ingliskeelset versiooni ja mõtlen nüüd, kas seda üldse tasus peale lugemisega eestindada. Tegemist ei ole kindlasti väiksematele lastele mõeldud multikaga, kohati võivad stseenid lausa ehmatada ning suur osa filmist jääb lastele nagunii arusaamatuks. Niisiis oleks tiitritest ehk piisanud.

Lisaks rõõmustan selle üle, et hoiduti sellest 3D-prilli versiooni tegemast. Sellest otsusest see animafilm kindlasti ei kaotanud, vaid võitis.”

05.03.2011 12:19 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +4   -0

“Üks ilusamaid animafilme, mida ma näinud olen. Täiesti haarav ja nii veider, et tahaks neile kohe mingi auhinna anda.”

02.03.2011 11:06 - Curt
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Gore Verbinski Rango (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: gore verbinski rango (2011) (review)