8.3 3 hindajat

Une vie de chat (2010)
Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol

Dino on kass, kes elab topeltelu. Päeval põõnab ta diivanil väikese tüdruku Zoe juures, kelle ema Jeanne on politseinik ning alatasa tööl. Öösel luusib ta aga lauahõbeda ning ehete jahil murdvaras Nicoga korterist korterisse. Ühel päeval toob Dino oma öiselt rännakult Zoele kaasa kalli kee. Jeanne’i abi Lucas saab kohe aru, et see on osa hiljuti varastatud kallist ehtekollektsioonist. Järgmisel ööl otsustab väike Zoe Dinot jälitada. Teel satub ta gängsterite vestlusele ning saab teada, et ka tema lapsehoidja kuulub kurjategijate jõuku. Eestikeelne pealkiri: Üks kass Pariisis. Lisas Erksa 19.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Algul imestasin, et saalis ühtki last polnudki, aga ega see mingi laste multikas ka ei olnud. Liiga palju päris õudseid kohti ja ilmselt ka natuke arusaamatu stsenaarium.
Algul selle multika stiil natuke häiris. Ehk et liiga kunstipärane oli, nagu mingid Priit Pärna joonisfilmid. Mitte küll pooltki nii hull, aga ikkagi liiga kunstiline. Sellega harjus filmi keskpaigaks siiski päris hästi ära.
Mõnus ehtprantslaslik multikas igal juhul ja tore meelelahutus, kuigi kohati natuke liiga sürr ja lapsi hirmutav.”

19.02.2012 14:28 - Erksa
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol Une vie de chat (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: jean-loup felicioli, alain gagnol une vie de chat (2010) (review)