9.1 11 hindajat

Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012)
Eric Darnell

Lõvi Alex, sebra Marty, jõehobu Gloria ja kaelkirjak Melman püüavad ikka veel pääseda oma armastatud koju, New Yorgi loomaaeda. Loomulikult on nendega kaasas ka ennast kõigi maailmade valitsejaks pidav kuningas Julien, teda kõikjal saatev Maurice ning igast olukorrast võitjana väljuvad pingviinid. Läbi Euroopa rännates leiavad nad endale ideaalse peidupaiga rändtsirkuse näol. Milles tehakse suured Madagaskari stiilis ümberkorraldused! Eestikeelne pealkiri: Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad. Lisas kärdu 25.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mina käisin eile poistega kinos Madagascar 3 multikat vaatamas. See oli nendest Madagascar´i multikatest kõige põnevam. Mina millegipärast arvasin, et peategelased lõpuks jõuavadki oma loomaaeda tagasi ja on üliõnnelikud, et pärast ränkasid... ettevõtmisi on neil jälle toit nina ees ja rahulik kindel elu nagu vanasti. Aga asi võttis hoopis sellise pöörde, et nad sattusid kokku loomaaia loomadega. Nendega koos olles ja neid aidates avastasid hoopiski, et just see on selline elu, millest nad on unistanud. Mulle just meeldis see kuidas nad päästsid tiigri masendusest ja üleüldse terve tsirkuse äratasid ellu nii, et pealtvaatajad olid lausa pöördes nende trikkidest. Tsirkus hoiab kokku!”

29.06.2012 13:43 - Sirve Luist
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Korralik suvemultikas, tõeliselt naljakas kogu perele. Sarmikad loomad ja vahvad juhtumised. Minu meelest parim Madagaskari osa seni!”

25.05.2012 13:43 - kärdu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Eric Darnell Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: eric darnell madagascar 3: europe's most wanted (2012) (review)