6.2 5 hindajat

Minu girlfriend on eestlane
Eero Spriit

„Minu girlfriend on eestlane" on vaimukas ja kaasaegne komöödia, milles kodune pidu muutub kaoseks, kui väikesest arusaamatusest liikuma läinud sündmuste laviin võtab ootamatud mõõtmed. See on naerupommi lõhkemine teatrilaval täis hoogu, kirge ja pöörast situatsioonikoomikat. See on eeskätt noorema põlvkonna komöödia, mis tuleb kõige enam esile tekstist, kus on käsitletud tänapäeva nähtusi ja kasutatud suhtluskeelt, mis erineb nn. „klassikute“ kõnekeelest. Tegelikult esindavad Gilles Dyreki teosed traditsioonilist prantsuse komöödiat. Koomiline efekt tekib muu hulgas sellest, et publik teab alati rohkem kui tegelased laval. See tekitab lõbusaid arusaamatusi, segadust ja desorientatsiooni. Lisas cantabile 12.06.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“olen allergiline suvejantide suhtes, seetõttu oli kehv eelarvamus tükki vaatama minnes. Kuna kodu lähedal, siis ikkagi sai pilet võetud. Hoogu ja kirge ja pöörast situatsioonikoomikat küll nagu oli, aga see oli ikka jube kunstlik ja tehtud. Täiesti üle võlli oli megadetsibellides iga 3 sec järel karjutud "musikene", mis ähvardas kuulmiselundi trummikile lõhata. Palun säästke tervist! No muidu oli jah, enam -vähem rahuldav. ”

14.08.2013 15:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Eero Spriit Minu girlfriend on eestlane arvustusi (review)Otsi Google abil: eero spriit minu girlfriend on eestlane (review)