5.1 11 hindajat

Duke Nukem Forever (PC)
3D Realms, Triptych Games, Gearbox Software

Esimese isiku vaates ulmemärulimäng. Järg 1996 aasta kultusmängule Duke Nukem 3D. Mäng oli arenduses 14 aastat. Toetatud platvormideks PC, Xbox 360 ja PS3. Lisas Meningor 13.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mängisin omal ajal selle Duke Nukem 3D ribadeks ja saavutasin seal ennenägematu osavuse ning leidsin isegi aega ise kaarte disainida. Seepärast olen need 14 aastat, mil uut Duke´i lubati ja vahelduva eduga arendati, ikka oodanud.
Kahjuks tuli pettuda, sest uus Duke on küll on poliitiliselt ebakorrektsuselt ja ülbuselt Duke, aga muu on läinud liiga meinstriimiks. Pealegi ei ole pilt nii ilus kui praeguse aja mängudega harjunud inimene ootaks. Lisaks langeb vahel kaadrisagedus ka korraliku riistvaraga veidralt madalale.
Nad oleks pidanud Duke Nukem 3D lihtsalt FullHD-ks keerama ja saundi üle käima. See, mis nemad tulemuseks said, ei ole nii stiilne kui 14 aasta vanune osa, ning ei ole ka nii vinge visuaalselt, kui on teised tänapäevased mängud.”

13.06.2011 12:16 - Meningor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe 3D Realms, Triptych Games, Gearbox Software Duke Nukem Forever (PC) arvustusi (review)Otsi Google abil: 3d realms, triptych games, gearbox software duke nukem forever (pc) (review)