6.2 13 hindajat

Percy Jackson & The Lightning Thief (2010)
Chris Columbus

Seikluslik fantaasiafilm. Teismeline koolipoiss Percy Jackson saab ootamatult teada, et ta on merejumal Poseidoni poeg ning et teda süüdistatakse maailma võimsaima relva - Zeusi välgunoole varguses. Koos sõpradega asub Percy uskumatule teekonnale, et tõestada oma süütust, leida kadunud välgunool ja hoida ära apokalüptiline sõda jumalate vahel! Osades: Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario, Jake Abel. Eestikeelne pealkiri: Percy Jackson ja Välguvaras. Lisas dilbert 09.09.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Puhas etteaimatav ameerika kassa-soust oma läbinähtava ploti, piinlikke ja labase huumoriga ja üle pakutud arvuti efektidega. Kohati oli ka näitlemine suhteliselt halb. Minu jaoks väsitav.”

26.04.2011 12:33 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kreeka mütoloogia on põhjatu varasalv, mille najal sedasorti filme võiks teha. See ei ole materjali kasutamisest üldse kõige halvem näide ja eelarvamus, et tegemist on veel ühe Harry Potteriga ei pea paika. Filmi käik on tõesti pisut tasapaks, aga eks see olegi mõeldud varateismelistele.
Kõrvalosades näeb palju esmaklassilisi näitlejaid.”

09.09.2010 09:38 - dilbert
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Chris Columbus Percy Jackson & The Lightning Thief (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: chris columbus percy jackson & the lightning thief (2010) (review)