5.6 5 hindajat

Mirror Mirror (2012)
Tarsem Singh

Kuri kuninganna allutab endale terve kuningriigi ning otsustab, et võluvast printsist peab saama tema seaduslik abikaasa. Pagendatud printsess võtab endale appi seitse väikesekasvulist maanteeröövlit, et võita tagasi see, mis õigusega talle kuulub. See on lennukas seikluskomöödia täis armukadedust, romantikat ja reeturlikkust, mis haarab oma fantaasiarikkuses enda embusesse igas vanuses vaatajad. Eestikeelne pealkiri: Peeglike peeglike. Lisas Enif 22.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Viimasel ajal on väga moodi läinud muinasjuttude muutmine ja sinna oma niši lisamine. Selle koha pealt oli film väga huvitav. Tüüpilise prints-päästab-printsessi-lõppu ei olnud. Seekord oli kangelase rollis hoopiski Lumivalgeke. Meeldis ka lähenemine pöialpoistele.
Julia Roberts sobis täiuslikult õela kuninganna ossa. Väga mõnus oli teda vaadata. Sama ei saa öelda aga Lumivalgekese osatäitja Lily Collinsi kohta. Midagi jäi puudu ja ka välimuses häiris miski, kuigi tema suured ja tumedad kutsikasilmad mõjusid stseenides suurepäraselt. ”

01.07.2012 21:04 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Pole suuremat sorti originaalne lähenemine sellele klassikalisele muinasjutule kuid lavastustöö iseenesest ning Robertsi näitlejavõimed väärivad täitsa vaatamist.”

22.04.2012 17:01 - Enif
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tarsem Singh Mirror Mirror (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: tarsem singh mirror mirror (2012) (review)