7.4 9 hindajat

Rio (2011)
Carlos Saldanha

Loo tegevuspaigaks on värviküllane Rio de Janeiro ning Brasiilia lopsakad vihmametsad, peategelaseks aga haruldane siniaara nimega Blu, kes arvab, et on omasuguste seas ainus allesjäänu. Kui Blu saab teada, et on olemas veel üks samast liigist lind, ja et see on veel tüdruk, jätab ta selja taha oma turvalise puuri Minnesota väikelinnas ja võtab suuna kaugele Riole. See pole aga sugugi armastus esimesest silmapilgust, sest kodustatud ja lennuvõimetu Blu pole sugugi vääriline paariline metsikult iseseisva ja lennuka linnutüdruku jaoks. Üheskoos ootab neid elu suurim seiklus, kus nad saavad väärtuslikke õppetunde sõprusest, armastusest, vaprusest ja avatusest elu imede suhtes. Lisas supernina 26.04.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Jälle üks super hea ja kaasakiskuv film.muusika+kirevus+stoori+tegelased,kõik on super ja vägagi vaadatav.Laps vaatas kohe 3 korda järjest(mida ei juhtu just eriti tihti) palju õnne tegijatele et taas on me kinoekraane kaunistand midagi head :P”

12.07.2011 20:02 - Kittekassitar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Võrreldes teise hetkel kinodes jooksva kolmetähelise nimega animafilmiga Hop on see hoopis parem igast suunast.
Värvid on rõõmsad, nagu lastele suunatud animatsioonis ikka, rütmid on brasiiliapärased, huumor ajab päriselt ka naerma ja lugu on südamlik. Mida veel? Näitlejad teevad oma häältega ka piisavat imet.”

26.04.2011 09:30 - supernina
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Carlos Saldanha Rio (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: carlos saldanha rio (2011) (review)