6.7 6 hindajat

Hotel Transilvania (2012)
Genndy Tartakovsky

Tere tulemast hotelli Transilvaania, Dracula uhkesse 5-tärni kuurortisse, kus koletised ja nende pereliikmed võivad lõõgastuda ning pidutseda, ilma et inimesed neid tülitaks. Ühel üsna erilisel nädalavahetusel kutsub Dracula mõned lähedased sõbrad - Frankensteini ühes naisukesega, muumia, nähtamatu mehe, libahundipere ja veel mitmed teised, et tähistada oma kalli tütre Mavise 118. sünnipäeva. Draculale ei valmista kõigi legendaarsete koletiste võõrustamine mingit probleemi, kuid ülikaitsva isa jaoks muutub kõik hetkest, mil üks tavaline nooruk tema hotelli eksib ja Mavis talle kangesti meeldima hakkab. Eestikeelne pealkiri: Hotell Transilvaania. Lisas Mirjam 20.10.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Halloweeniagsesse oktoobrisse sobib see film väga kenasti. Natuke õudukas võib mõni koht noorematele lastele olla, aga üldiselt on üsna pehme lugu. Tegelikult natuke igav multikas, kuid näitlejad või noh nende hääled (originaalis Adam Sandler, Steve Buscemi jpt) on hästi head ning väga uhkelt on ikka teostatud ka visuaalses plaanis.”

20.10.2012 19:20 - Mirjam
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Genndy Tartakovsky Hotel Transilvania (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: genndy tartakovsky hotel transilvania (2012) (review)