4.9 43 hindajat

Baby Back
http://www.babyback.ee

Ameerika toidu restoran. Tabasalus, Pääskülas ja Kristiine keskuses. Lisas Tocsa 19.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Oleme seda ketti külastanud korduvalt. Seekord läksime Tabasalu Baby Backi. Tellisime eelroad ning pearoad. Mina valisin menüüst midagi uut - catfish, sest seda pole varem proovinud ning samuti soovisin saada valikust midagi lahjemat. Uurisin eelnevalt, et ega kala paneeritud ei ole - ei olnud. Seda, et juustukatte all, seda ei osanud küsida. Toodi siis kala lauda. Eemaldasin suure juustukatte, et kalani jõuda. Mulle nimelt ei meeldi kala juustukatte all aga see selleks. Kala oli maitsetu, imal, vesine ning ujus võikastmes. Sparglil oli jäetud puised osad napsamata, seega osa sellest oli söödamatu. Püüdsin kala süüa aga see maises väga halvasti. Ettekandja tuli küsima, kuidas toit maitseb, ütlesin, et halvasti. Ta viis ära minu toidu ja kadus - ei mingit tagasisidet või ettepanekut, kuidas olukord lahendada. Meie ettekandja oli muideks kadunud kuskil 40 minutit, teenindas teisi laudu. Meie lauda saatis ta teenindama kogenud teenindaja, sest ilmselt olin mina kui ebameeldiv bitch, kes probleeme tekitab. Kusjuures minu mure ei olnud teenindaja vaid halb toit ja olles ise ka ettekandja olnud, siis ma tean, et tegijatel juhtub ning võibki mõni roog ebaõnnestuda. Mida teha ei tohi, on lihtsalt kaduda. Miks siis üldse tulla kliendi käest uurima, kas toit maiseb?
Arvel oli praad ilusasti olemas.
Kõik see jättis väga ebameeldiva mulje ning tagasi me sinna enam ei lähe. Õnneks on Tabasalu söögikohti täis, seega valikut on:)”

29.05.2017 11:17 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Loen eelnevaid arvustusi ja milline uskumatu pessimism! Kas tõesti on kõik kogemused niiiii ebameeldivad:)? Mina isiklikult ei ole suur barbeque fänn, kuid kuna see on suurepärane koht, kus istuda koos perega- lastel on lastenurk, mida hoitake puhtana ja mänguasjad tervetena, mängutubade sisustusse on viimastel aastatel korralikult panustatud- minu lastele meeldib. Istumine on privaatne ja avar. Seintel on humoorikad postrid. Viisakas ja naeratav klienditeenindus.... Kuigi ma ei ole ameerika-toidu fänn, veedan rõõmuga aegajalt pühapäevahommikuid koos perega BabyBackis:)”

11.01.2016 23:58 - Gerli Babenko
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
13.01.2016 21:45 Nimetu
Nojah, selles vist asi ongi. Et koht on tore, aga söök peaks söögikohas ikka ka hea olema.. ;)

“Tüüpiline, et ma loen arvustusi peale kuskil käimist või midagi ostmist. Esiteks ootasin, et mul üldse tellimust vastu võetakse 20min, toidu toomisega läks 40min. Millegipärast ma arvan, et nad ise seal ei valmista midagi, vaid lihtsalt asetavad juba valmis asjad taldrikule. Ja ausalt söögid maitsesidki seal nagu poolfabrikaadid. Absoluutselt polnud seda raha väärt. Teiseks palusin ma teenindajalt klaaspudelis coca-colat. Tema kinnitas, et toob mulle klaaspudelis, aga avatuna. Reaalsus oli see, et kuskil tagaruumis valati mulle 2L pudelist klaasi koolat. Maitsest oli tunda, et see polnud klaaspudeli koola. See oli lahtunud ja imeliku maitsega. Viimane asi, mis mind hämmastas oli see, et kui arve maksmiseks läks, siis teenindaja ei maininud, et esimene nr mida sisestada on tipp. Ma rahulikult panin oma pangakoodi, mida ka teenindaja nägi, kuna see polnud varjatud ju. No üldse tundus tipi küsimine veider. Paningi, siis miinimumi, mis selle arvega kannatas panna. Põhililiselt ikka selle pärast, et teenindaja valetas mulle selle koola kohta.”

14.05.2015 20:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
14.05.2015 20:20 eixd
Panin 3 tärni aga millegipärast tuli postitusse 9
15.05.2015 09:33 Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Mul oli sarnane koolakogemus Selleris. Veel imestasin, et on üldse võimalik Coca-Cola tellimust ära vusserdada. ;)

“Toit väga hea, kohake armes ja ettekandja meeldiv. AGA. AGA.AGA... Aga kahjuks, vaatamata sellele heale, suudeti kogemus hetkega ära nullida. Milles asi? Asi selles, et lahkusime restoranist petetuna. Tabloo restorani katusel lubas kõiki pearoogi 50% soodsamalt. Kui aga arve toodi, siis oli seal üks pearoog poole hinnaga, nagu lubatud, ent teisel mitte. Selgitati, et poole hinnaga on BBQ-pearoad aga meie tellitud teine pearoog polnud mitte BBQ vaid on kategooriast GRILL pearoog ja et siis allahindlust ei kehti. TÕEPOOLEST, KÕIK ON JU JUURIDILISELT JOKK. Aga kahjuks sellest enam ei piisa isegi EESTIS, sest juba siiski on restorane, kus esimese asjana juhib ettekandja tähelepanu sellele, et millised TÄPSELT siis need päeva pakkumised on menüüs ja kus nad seal asuvad, millesesse "kategooriasse" paigutuvad. Seda aga ei tehtud ja mulle jäigi mulje, et see ongi spetsiaalselt nii arvestatud. Sest ma pole kindlasti ainuke klient, kes antud restorani toitude ketegoriseerimist oskab arvestada ja siis need ka menüüs üles leida. Ehk siis mentaliteet selline: meelitame kliendi restorani aga siis teeme tünga - jube lahe!!! Tsiviliseeritud maailmas ja õnneks juba ka mõnes muus Tallinna restoranis on elementaarne praktika see, et sellest kõik algabki, et ettekandja menüüd tuues tutvustab, millised road on soodushinnaga, olgu tegu päeva- või nädalapakkumisega või muu kampaaniaga. NII LIHTNE SEE ONGI! ”

07.04.2014 14:59 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisime hiljuti tabasalu baby backis. Mina valisin kanasalati oliiviõliga ja see viis keele alla ja kõht sai ka jube täis. Sõbrad võtsid bbq pearoa koos veiniga ja see oli ka suussulav liha koos väga hea veiniga! Olin viimaste nädalate jooksul käinud 5-s eri kohas söömas ja aina pettusin. Ei oodanud ka tabasalus midagi head,aga minu õnneks sain tagasi usu,et ikkagii saab veel head sööki ja meeldivat teenindust!”

06.03.2014 23:14 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sai ostetud The Sampler Extreme -ehk kolm erinevat liha. Reklaamivad end kui tõelist ameerika restorani. Olles aga söönud nii USAs kui ka eestis tõelist stake, siis BabyBacki kraam oli rämps. Liha kelmeline, kuiv, jahe. Ilmselt soojendatud kusagil panni serval, maitse keskpärane, ehk igasuguste maitsesegudega üle maitsestatud. Naturaalse liha maitse oli tapetud. Friikad olid OK, salatit üldse ei söönud, sest see nägi väga ebaisutav välja.
Annaks hindeks 3/10”

07.10.2013 10:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Nii ilus Ameerikalik koht ja nii halb toit :(. Teenindus oli kiire, teenindaja sõbralik ja temale kuuluvad ka tublid koolipoisi punktid. Ahjukartul oli seest punakaspruuni värvi, vesine ja peal lihtsalt maitsetu hapukoor. Kapsasalat oli visatud kusikesse vist eelmalt ja täpsusele lootes, kõik rippus räpakalt üle kausi serva, salat sisaldas suuri ebameeldivaid kapsalaaste. Praesibula asemel on vist hautatud sibul, väga jubeda halli välimusega. Ubadest oli siin juba juttu, hapu vedeliku sees ujusid mõned valged oad ja singilatakas. Pitsa oli tõenäoliselt eelnevalt küpsetatud ja enne lauda toomist soojendatud, põhi oli kõva ja pitsa ebaühtlase temperatuuriga, kohati külm, kohati kuum. Liha oli vist eelnevalt magedas vees veidi keedetud, sest seest oli liha maitsetu ja vesine, pealt oli veidi maitsestatud ja küpsetatud. Raske on uskuda, et mõni kokatiitlit kandev inimene suudab sellist lohakat toitu pakkuda ja heast toorainest toidu ära rikkuda.”

12.05.2013 19:03 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Kommentaarid:
13.05.2013 10:12 Nimetu
Mul on täpselt samasugused kogemused. Kunagi oli täitsa hea koht, no siis kui esimene avati Tabasalus. Nüüd täiesti alla käinud. Kahju.

“Pääsküla Baby Back asub Pääsküla keskuses, Pärnu maantee ääres Suvila tänava ringil, umbes 3,5km Nõmme keskusest.
Samades ruumides tegutses varem Poliinia restoran, vene uusrikaste söögikoht. Puidune sisekujundus on Poliinia ajast alles jäänud, aga vanad lauad-toolid on asendatud klassikaliste ameerika diner'i-diivanitega ja see kompott kokku on juba täitsa usutav. Kuigi seintel on mõned teemakohased postrid, ei ole Pääsküla Baby Back'is ameerika teemaga väga pingutatud. Võibolla segab madal lagi, keeruline on sinna vajalikke silte-märke ja muud ameerika söögikohale iseloomulikku atribuutikat riputada.

Et Nõmmele minek ei olnud ette planeeritud, ei olnud muidugi ka Baby Back'is laud broneeritud. Suur viga! Meil vedas, saime istuma, aga istusime ukse lähedal ja kuulsin pidevalt sama teksti: kas laud on kinni pandud? - kahjuks ühtegi vaba lauda ei ole. Avamise puhul on kõik toidud -50%, tööpäeviti 12-17 ja see tundub olevat inimestele meelepärane hind.
Friikad peekonitükkidega ja cheddar-juustuga. Tõenäoliselt kõige ebatervislikum eelroog maailmas. Täitsa hea oli.Millegipärast eeldasin et tuleb pannipizza, aga hoopis tuli sellist tõugu ameerika pizza, mis tehakse valmispõhja või tortilla peale ja üldse ilma tomatikastmeta. Põhi osutus üsna kuivaks ja palusin pizza koju kaasa pakkida. Nüüd 6 tundi hiljem kõlbab küll külmalt süüa, aga mulle selline ilma tomatikastmeta variant ikkagi eriti ei meeldi.The Sampler Extreme - suurem valik BBQ pearoogadest (BABY BACK™ BBQ Pork Ribs Original, BBQ Pork Ribs Cajun Style, BBQ Pork Neck, BBQ Cajun King Steak).
Searibi oleks võinud olla palju pehmem, aga vähemalt ei olnud kuivanud. Cajun-style ehk vürtsikama ja tavalise vahel ma vahet ei teinudki, see suitsumaitseline kaste lämmatas kõik muud maitsed. Seakael oli nagu seakael ikka, aga BBQ loomaliha üllatas isegi kõige rohkem, päris hea ja mahlane oli. Ka seda valikut ei jaksanud kohapeal lõpuni süüa, vaid lasin kaasa pakkida.

Teenindus mulle meeldis - kuigi maja rahvast täis ja sebimist kõvasti, oli teenindaja sõbralik ja kiire (Kätlin vist oli nimi).

Aga üle kõige meeldiks mulle, kui searibi kõrvale tuleks menüüsse ka BBQ põrsaribi. Selline, mis kontide küljest ise lahti tuleb, pehme ja suus sulav.”

25.06.2012 22:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Pääskülas avati Baby Backi restoran ning sinna ma oma sammud paar nädalat tagasi seadsingi.

Kuna restoran on üsna lühikest aega lahti olnud, ei saa vabade kohtade olemasolule loota.
Siiski, välilauad olid tühjad (kuid seal süües tuleb raha ette maksta) ning teenindaja sõbralik, kes pingid-laua vihmamärjast puhtaks pühkis.
Teenindus oli küll viis pluss.

Kuigi kõik lauad olid kinni ning toidu ooteajaks pakuti 20 minutit, jõudsid road lauale 5-15 minuti jooksul. Natuke kummaline küll, et esimese toiduga pisteti ühele sööjale kõigi kolme noad-kahvlid pihku... Lisaks võis salvrättidest unistama jäädagi.

Toidust ootasin muidugi rohkem. Friikartulid olid kuivad, kuid söödavad. Ubasid oli kausikeses liiga vähe ja kastet liiga palju. Ribi oli maitsev seni, kuni pealmist maitsestatud kihti jätkus. Parim lisand roa juures oli kapsasalat, väga hea maitsega ning meeldivalt krõmps.

Arvatavasti lähen mõnikord uuesti sinna mõnda sööki mekkima, ainult täishinda ei tahaks peale esimese kogemuse saamist küll enam maksta. Õnneks saab Pääsüla Baby Backis kõik peamenüü toidud -50%, kui külastuasaeg jääb ajavahemikku 11:30-17.”

19.06.2012 21:06 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Käin Kristiine Babybackis päris tihti kuna elan seal lähedal. Teenindus on alati meeldiv ja muidugi super koht kuhu lastega minna tänu mängutoale. Viimasel ajal naljalt ilma lauda ette broneerimata löögile üldse ei pääsegi. Toidud on nii ja naa, menüüs on kindlaid valikuid ja on kindlasti mitte valikuid (pizzad on hirmsad). Veider on see, et lasteprae kartulipuder on pulbrist (milline restoran seda endale lubada küll julgeb). Ehk siis selles kohas on ilmselt tervislikum lapsele friikartulid tellida. ”

28.03.2012 08:52 - pille-riin palo
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Tervist!

Käisime Kristiine Baby Backis. Toit saabus kiiresti, kuid oli jahe. Näha on, et toiduvalmistamisega ei nähta vaeva - taldrikule visatud friikartul oli mõttetu maitsega, pearoogade kastmed mingi ketšupi ja grillkastme segu, toit kohati ülepipardatud, kohati vähesoolane. Maitsestamisega ei ole vaeva nähtud - kogu toidu maitse peab tulema purgist võetud kastmetest. Ühesõnaga kohutav kogemus minu jaoks, ei ole sellises söögikohas veel käinud.”

03.03.2012 22:33 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kui BBQ ribi peaks olema õhuke ja mahlane ja liha peaks kontidelt lahti tulema ja olema suussulavalt pehme, siis Baby Backi ribi on mõne sentimeetri paksune tugev tükk ära kuivanud ahjuliha, millel on jah all tõesti toestuseks ribid. "Vürtsikama" ja “magusama” variandi erinevus oli põhiliselt selles, et kui viimane oli täiesti kuiv ja maitsetu, siis “vürtsine” oli küll kuiv, kuid maitses natuke suitsuliha moodi. Aga kui on suitsuliha isu, siis mitmete kaubanduskeskuste juures, ka Kristiine parklapoolse sissepääsu juures on maasuitsuliha lett, sealt saab oluliselt parema maitsega suitsuliha, kui see toode, mida Baby Back pakub. BBQ ribi söömiseks tasub leida mingi muu koht.
Muidu kohal pole viga, kujundus on pisut vähem ülepingutatult "ameerika" kui Mack BBQ, ja ruumi on palju. Kuna tegemist on kaubanduskeskusega, siis rent kajastub kenasti ka hindades.”

20.02.2011 22:46 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -1

“Sai Kristiine keskuse Baby Back ära proovitud ja tegemist oli täieliku põrumisega. Kohal on atmosfääri Macki kõrval oluliselt vähem koht näib lausa kõle. Siis saabus teenindaja, kes tuli veel 2 korda süüa pakkuma, kuigi sai kohe alguses öeldud, et ootame ülejäänud seltskonna ka ära. Kui ülejäänud seltskond kohal, ei olnud jälle teenindajat käepärast, aga lõpuks ta siiski saabus. Tellitud Coca-Cola oli juba klaasi valatud, mitte ei valatud klaaspudelist kohapeal, nagu hea tava ette näeb. Ilmselt tuli siis kuskilt 2-liitrisest pudelist liisunud kraam. Ühele sööjale unustati kõrs klaasi panna ja nii küsis teenindaja, kas üldse on kõrt vaja. Lõpuks siiski tõi.
Kui road saabusid, kaeti jälle ühele sööjale laud (pandi taldrik ja kahvel) mitte tema ette, vaid laua otsa, kus polnud isegi tooli... Vahepeal ajas sama teenindaja naaberlauas joogid ümber.
Ja siis lõpuks toit. Proovisime ribi, mis oli rohkem nagu saunasink -- liha oli palju, aga see polnud sugugi selline suus sulav kraam, nagu Mackis harjunud. Ahjukartul maitses natuke kummaliselt ja ei olnud seest ilus kollane, vaid pruunikas-oranžikas. Magustoit, majakook, oli söödav, aga mitte palju enamat.
Nõnda siis midagi silmapaistvalt head sealt leida ei ole, ma ütleks lausa, et isegi midagi keskpärast pole mõtet loota, nii sisekujunduse, teeninduse kui toidu kvaliteet on ka alla selle. Seejuures maksavad toidud palju, nii et ka sellega ei saa asja vabandada.”

20.02.2011 18:29 - näljarott
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
23.02.2011 15:43 Helery Mõtsar
Oli plaan see koht ära proovida, enam ei ole. Aitäh:) jääb raha Macki jaoks!:)
12.06.2012 14:35 Nimetu
Mack Bar-B-Que pole küll koht, mille jaoks raha hoida. Väljas on soe, võta grill ja osta ribid Selverist

Kohutav klienditeeninduse näide. Tundub, et interneti suhtlus on olematu. Hea, et pole jõudnud sinna sööma minna.
http://www.facebook.com/pages/Mack-Bar-B-Que/170754418009
12.06.2012 22:58 veix
Grill grilliks, kes siis selle pärast Mackis käib?Kui oleks BBQ ahi ja mitu tundi vaba aega, siis võiks ju proovida teha, aga Mack on järele proovitud ja kindel.Tõsi küll, Rocca al mare omas ma ei ole kunagi käinud.
13.06.2012 13:04 Nimetu
rocca al mare mack barbque Macki kvaliteet on alla käinud. Kui lugeda klientide tagasisidet ettevõtte facebook-s, siis ei taha sinna üldse enam minna. Hoida eemale!
14.06.2012 07:05 näljarott
Miks te siin räägite Mack Bar-B-Que klienditeenindusest, kui see on ju Baby Back-i arvustus?

“Tegelikult oli Baby Back esimene ameerika restoran Eestis, huvitav, et sellest pole veel sõnagi räägitud, kuigi Macki ümber on palju mõttevahetust. Või äkki polegi Baby Backist midagi rääkida. Kunagi oli suur lemmik seal Tabasalus, aga ühel hetkel hakati seal ribi pähe mingit konkreetset pekiliha pakkuma ja sellega lõppesid ka minu külaskäigud sellesse asutusse. Nüüd olevat BB avatud ka Kristiine keskuses, aga pole sinna sattunud.”

19.02.2011 16:46 - Tocsa
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
19.02.2011 18:37 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tabasalus pole juba aastaid käinud, põhjuseks seesama pekiribi. Aga kunagi ammu oli tõesti hea liha seal.
Kristiines püüdsin nüüd ükspäev uuesti proovida, aga kahjuks ei soovitud teenindada. Kuna lõuna aeg ja kõht oli tühi, siis ei jõudnud ettekandjat ära oodata ja sõin seal kõrval itaalia kohas. Aga näiteks homme on pühapäev, siis on rohkem aega passida...
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.babyback.ee Baby Back arvustusi (review)Otsi Google abil: baby back (review)