4.4 47 hindajat

Baar Bistroo Kukeke
http://www.kukeke.ee

Baar, bistroo, kohvik Põhja-Tallinnas. Telliskivi 57. Lisas Neenets 13.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kana oli toores , kui ütlesin ,siis teenindaja vastas, et tema arvab ka nii ja sellega asi piirdus , juurviljad maitsetud, teenindus-no seda lausa polnudki”

09.05.2015 20:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
15.05.2015 10:57 Nimetu
Päris hea teenindus siis :)))))

“Lapsele toodi brändiga immutatud tort, mis lapsele ei maitsenud. Küsisime, et miks siis teenindaja ei hoiatanud, et tort on alkoholiga, nägi ju et laps lauas. Vastus oli, et oleksite võinud küsida. Jah tõepoolest oleks võinud. Aga teeninduskultuurist ja kliendi hoidmisest räägib see siiski oma keelt.”

15.11.2014 19:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“ Käisime, kuna F-hoones ei leidnud menüüs midagi, mis isu tekitaks. Kukekeses oli menüüst aga raske midagi välja valida - kõik tundus isuäratav ja kutsus proovima. Valisime välja vegan karri ja kanapasta. Joogiks ürditee ja värske greibimahla.
Kõik käis kiiresti - menüüd toodi lauda kohe peale seda, kui lauda maha istusime. Toitudega läks alla 20min ning joogid toodi lauda peaaegu kohe peale nende tellimist. Teenindus oli ülimalt soe ja meeldiv ning toit võrratu. Mingil juhul ei nõustu sellega, et see koht on üleshaibitud. On tõepoolest hea koht, kahju, et ise teises linna otsas elan ja sinna nii harva satun.”

31.01.2014 19:48 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
4. voh

“Tundub, et mul on vedanud. Tellisin edale imemaitsva pasta ning korralikult rammusa koogitükki. Teenindus oli kiire ning sõbralik. Üle tee asuvas F-hoonesse ei kutsunud enam, siis saigi avastatud Kukeke :D ”

24.03.2013 14:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kahjuks saime väga negatiivse kogemuse ootaegade suhtes.

Külastasime suurema seltskonnaga kohvik-bistrood (bistroo nimi viitab teatavasti söögikohale, kus toitude kättesaamine peaks olema kiire) ja asi sai alguse sellest, et lauas oli kohti vähem, kuigi olime eelnevalt reserveerinud. See oli muidugi minu jaoks väike asi ja saime hakkama. Küll aga saab tugevat kriitikat toitude valmimise kiirus. Eelrooga ootasime tund aega ja põhirooga järgmised tund aega. Kuna kohvikus oli lõppkokkuvõttes kulunud planeeritud 1 tunni asemel 3 tundi, siis olime sunnitud ära jätma üritused, milleks suur pere oli igast Eestimaa otsast Vabariigi aastapäeval kokku tulnud. Teeninus ja toitude maitse (ning ka hinnatase) olid igas mõttes väga kõrged, kuid ooteaeg oli minu jaoks isegi restoranidega võrreldes väga pikk ja keegi ei teavitanud meid sellest ka eelnevalt. Tuska tegi ka see, et kõrvallauad, kes meist hiljem saabusid, said oma toidu meist oluliselt varem kätte ja see oli kurb ja ebaõiglane.
Rasmus”

26.02.2013 07:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
6. Jahm

“Olles ise kelner oli mul teeninduse koha pealt väga palju nuriseda.Tahtsin ise laua alla vajuda kui teenindaja ei teinud veinidel muud vahet kui punane ja valge ning kõige selle lõpuks palus neiu meil pudeli ise avada kuna ta ise veel ei osanud(loodan ,et nüüd oskab).
Eelroog ehk karbid olid täielik pettumus, esiteks oli neid nii vähe ja teiseks polnud selle raha ees maiteelamus ollagi( aga siiski kõige parem roog õhtu jooksul).
Kuna keegi meie juurde kunagi ei jõudnud tekkisid meil suured pausid nii veini,eelroa kui ka põhiroogade vahel.
Tellisime pasta,räimed,maksa,kana ning olime kergelt öeldes hämmeldunud kuidas kõik nii maitsetu oli.Maks oli nt. väga valesti lõigatud ning küpsetatud.Taldriku lõpetasid meist kõik enamus sellepärast ,et nad lihtsalt maksid nii palju :D.
Magustoidule me ei jäänud.”

24.08.2012 02:12 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Olen seal käinud mitu korda. Esimesel korral oli mu salat väga väga vesine, ei tahtnud eriti uskuda, et toit seal nüüd alati nii halb ja läksin teine kord ka tagasi. Teisel korral võtsin endale päevaprae, uskumatu, aga kartul oli liiga pehmeks keenud ja toidul oli maitse puudu.. jälle liiga vesine.
Igastahes enam tagasi ei lähe, parem lähen teisele poole teed f-hoonesse ja ei pea maksma vanalinna hindasid ning saan hea maitsva toidu.”

13.08.2012 00:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen käinud Kukekeses 3 korda. On olnud häid elamusi, aga viimane kord sain täiesti pooltoore taignaga õunastruudli. Kusjuures mulle maitseb nätske pirukas , aga see oli tõesti toores ja sellest sai võetud vaid mõned ampsud.
Teenindajale sai seda mainitud ja lubas kokkadele edasi õelda :D :D
Tseki peal kajastus hind sellegi poolest :)”

28.04.2012 21:21 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kahju,kuid arenemisruumi on veel küllaga nii toidu kui teeninduse suhtes.Tundub ,et mitme koha pidamine käib siiski üle jõu ja ei suudeta kvaliteeti ega taset hoida..”

01.04.2012 03:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
10. Kukeke

“Ma vist olen erand siinsete kiitjate hulgas, aga mulle ei meeldinud. Tellisin sinimerekarpe, mida esiteks oli vähe (vahemeremaades tavaliselt serveeritakse terve võrk, mitte 10 karbikest), peale selle ei olnud need kõige värskemad ja maitsestatuse kohapealt võiks ka norida. Enam ei lähe. Veendusin taaskord, et Arro nime pärast üles haibitud koht, sääk aga jätab soovida.”

23.03.2012 13:51 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
23.03.2012 20:58 sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Ma olen sinuga täiesti nõus. Meeletu haip, millel pole mingit põhja all.
11. Kukeke

“Kohe uksest sisenedes saime tervitatud leti taga seisva neiu poolt. Ei ole kindel, kas sellepärast, et märts on hea teeninduse kuu või siis, et nii ongi.
Menüüsid sai natuke liiga kaua oodatud, kuid õnneks hoidis huvitav inerjöör mõtted söögist niikauaks eemal, kuni teenindajale meelde tulime. Teenindaja ise oli meeldivalt sõbralik.
Hinnad tunduvad asukoha kohta natuke liiga kõrged ja ägeda kohvimasina kohta ei ole kohv kohvi nime väärt. Toit oli hea, kuid mitte suurepärane. Arenemisruumi on ja teise võimaluse annaks ka.”

19.03.2012 00:59 - ApplePille
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Kukeke rabas kohe sisenedes jalust oma naljakate punaste ja valgete lambikuplitega. Seina peal aukohal suur kuke pilt ja siin-seal veel kukepildiga asju. Teisel korrusel seda kuke-teemat eriti ei ole, vaid näeb hoopis teistsugune välja kui alumine. Menüüsid pidi päris kaua ootama ja toit ei tulnud ka väga kiiresti. Päevaprae hind 4€ on talutavuse piiri peal, pearoad on aga ilmselgelt üle hinnatud, 9€ eest toodi lauda ikka väga tagasihoidlik söök. Ja klaas vett 1,5€............”

16.03.2012 17:27 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Interjöör oleks nagu keegi oleks võtnud Käsmu pioneerilaagri hellalt ühte ja Villa Mary õrnalt teise kätte ja siis need nõtke randmenõksuga omavahel täiest jõust kokku virutanud, aga nii osavalt, et isegi mööbel jäi terveks.
Ka on vist suht lootusetu enam kuskilt täikalt või kaltsukast mõnd kukemotiiviga vigurit leida. Ühtlasi ma imestan, et üldse nii palju kuke pildiga asju on inimkond aegade jooksul valmistanud. Miks?
Ahjaa, tegemist on ju siiski söögikohaga. Tellisin päevapakkumise, milleks oli pasta apelsinitükkide ja kanaga. Oli täitsa hea. Saia-leiba lauda ei toodud, vaid kästi ise lõigata. Mõlemad nägid välja üsna isetehtud, see-eest maitse poolest head.
Teenindaja oli väga krapsakas ja näis tänu mustadele riietele ja bodyguardi-kõrvaklapile väga professionaalne välja. Sellisele küll ei julge öelda, et toit ei maitsenud, mine tea kellele teatab.
Muusika oli normaalse valjusega, vestlust ei seganud. Kui ma õigesti mäletan, siis kandis oma sõnumit ette Chalice.
Kokkuvõtteks ma arvan et ma lähen sinna veel, sest Boheem on nii väike ja lõuna ajal seal kohta ei saa. Kukeke oli ka üsna täis täna, aga sellepärast et ülemisel korrusel oli mingi grupp ja ainult 4 vaba lauda.”

15.03.2012 22:46 - senka
Hinnang arvustusele:
  +4   -0

“Teenindus oli natuke uimasevõitu, ma pean ütlema. Toidul polnud viga, kuid hinna osas olen nõus, et liiga kallis on. See on ju Vanalinna restoranide hind juba!”

13.03.2012 21:34 - Alogue
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Just tuli meelde, et lisaks F-hoonele ja Boheemile on Põhja-Tallinnas ju veel üks väärt söögikoht. See on nii uus, seepärast ei tulnudki kohe meelde. Aga ometi "Kukeke"! Mulle väga meeldib, et Anni Arro (jah, see on järjekordne tema kohvik) on sellele pannud sellise lõbusa nime, et ta ise kutsub seda baar-bistrooks ning et selle logo on selline nagu see on :)
Söögikoht on läbi kahe korruse ja kuna paljud üles ei viitsi turnida, leiab sealt sageli rohkem vabu kohti.
Sisekujundus ja menüü on Arro-kohaselt hästi lahendatud, KUID minu meelest on see natuke üle hinnatud. Salatki maksab ligi 10 € ja mulle tundub, et see on natuke üle hinnatud. Tõsi, praegu on ruum alatasa täis ja eks kapitalistlikust vaatepunktist võib siis raha küsida küll. Aga ma arvan, et paljud käivad seal korra vaatamas, mis uus imekoht see on ning seepärast ongi hetkel veel nii palju rahvast. Või ei tea, eks koht ise ole väärt ka, kui noored kunstnikud ikka jaksavad seda hinda taluda... :)”

13.03.2012 18:57 - Neenets
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Kommentaarid:
16.03.2012 17:28 Nimetu
Pole see mingi kohvik, ikka suurem söögikoht et mitte öelda restoran
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.kukeke.ee Baar Bistroo Kukeke arvustusi (review)Otsi Google abil: baar bistroo kukeke (review)