7.8 5 hindajat

Apple iPad Air 2

9.7" LED IPS Retina ekraan (2048x1536 pikslit) 16GB, 64GB ja 128GB mudelid. WiFi ja Wifi+Cellular mudelid. Sõrmejäljelugeja. A8X protsessor ja M8 liikumisprotsessor. 6,1 mm paks. Lisas Christiano 26.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Erinevus iPad Airist on väike, aga olemas. Üks asi on sõrmejäljelugeja, mis on ülimugav, kui oled harjunud oma iPadi parooli alla panema ja ei taha iga sisselülimise peale parooli toksima hakata. Lisaks võimaldab äppe osta ilma Apple ID koodi sisestamata, samuti piisab seal sõrtmejäljest.
Väga õhuke on iPad Air 2 samuti! Nii õhuke, et paneb mõtlema, kas enam õhemaks tasubki minna või on see nüüd optimaalne. Et äkki oleks veel õhem juba ebamugav käes hoida.. Aga seda küll ei ole, kerge ja õhuke, väga mugav.
Ekraan on hea. Mingi väike värviparandus on ka võrreldes eelmise mudeliga, aga mis mulle enim meeldib, on see, et ekraan on täislamineeritud. See tähendab praktikas, et ekraan on katteklaasile hästi lähedal, mida on ilusam vaadata ja teiseks puudub see natuke õõnes hääl, mida tekitas iPad Airi klaas, sest selle all oli natuke tühjust.
Ahjaa, kuldse mudeli võid nüüd ka osta :) Äge pill, parim tahvelarvuti kindlasti praegu.”

26.12.2014 21:33 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iPad Air 2 arvustusi (review)Otsi Google abil: apple ipad air 2 (review)