8.6 5 hindajat

Antec Dark Fleet DF-85

Full tower korpus, 213 x 505 x 577 mm 1 x USB3, 3 x USB2 Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
07.10.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Esmapilgul näeb kast ehk pisut jõhker ja industriaalne välja ja ei kannata võibolla silmailu poolest võrdlust Alienware vms korpustega. Mulle aga selle kasti väljanägemine meeldib ja pealegi oma robustsuse teeb Dark Fleet üsna kergelt tasa ülima funktsionaalsusega.
Esiküljel olevad 3 120mm ventilaatorit avanevad ustena, mille kaudu pääseb ilma korpust lahti kruvimata ja juhtmetega mässamata ligi max 9 SATA kettale. 9 võib tunduda palju, aga mõeldes RAIDile võib sellest isegi puudu jääda - mul näiteks hetkel 5 kohta täidetud (2x 2 TB + 2x 1 TB + 1,5 TB).
Mäletate, vanasti olid sellised asjad nagu flopid? Flopidraivi asemel on sellel korpusel ülaääres ilus pleksiklaasist pesa, kuhu saab pista 2,5" SATA ketta täpselt nagu vanasti flopi. Tänaste mahtude puhul andmete transportimiseks väga sobiv variant. Kui nüüd veel suuremate SSD ketaste hinnad ka kiiremini inimlikuks muutuks...
Muidugi on olemas ka USB 3.0 pesa tavalise välise kõvaketta jaoks.
Esiuste ventilaatoritel on ees ka eemaldatavad tolmufiltrid. Kuna korpusel on ka laes 2x 140mm ja tagaseinas 2x 140mm ventikat, siis käib kastist päris palju õhku läbi ja filtritesse jääb kõvasti tolmu kinni, nii et aeg-ajalt on vaja ikka tolmuimejaga üle käia.
Esimeste luukide ventikate kiirused on igaühel käsitsi nupust sujuvalt reguleeritavad, tagumiste ja ülemiste jaoks on lihtsalt Low/High lülitid. Korpusel on tagaseinas ka vesijahutuse installimiseks veetorude augud, aga esialgu pole veel vajadust veele üle minna.
Paar apsu on kastil ka, DVD-sahtlite ees olevad plastmassist raamid lähevad küll stiiliga kokku, aga lukustatud asendis ei ole võimalik plaadisahtlit lahti teha. Netis küll on olemas õpetus, kuidas lukustus-keel maja lõigata ja panna raam avanema vedruga, samas - kasutan plaate nii harva et pole näinud mõtet sellega mässata.
Sai küll lubatud "paar apsu", aga ei tulegi peale selle DVD asja rohkem ühtegi puudust pähe.”

22.11.2011 20:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Antec Dark Fleet DF-85 arvustusi (review)Otsi Google abil: antec dark fleet df-85 (review)