Freddy Frogface  (2011)
8.5
4 hindajat

43. Freddy Frogface (2011)
Peter Dodd

See, et sa oled väike, ei tähenda sugugi, et kümneaastase Viktori mured väikesed oleksid. Ta ei pea mitte ainult navigeerima kohati tobedana tunduvas täiskasvanute maailmas vaid ka toime tulema linna ülbikust kiusaja Konnanägu Freddyga. Kuuldes, et unisesse väikelinna saabub rändtsirkus, põleb Viktor soovist osaleda etenduses oma andeka krantsi Vorstikesega. Kahjuks on aga Freddyl omad plaanid ja need ähvardavad Viktori unistuse nurjata. Lugu sellest, kuidas Viktor koos oma sõpradega kavaldab üle kõige ootamatumal ja nutikamal moel linna kiusupunni, pakub naeru ja põnevust kogu perele. Konnanägu Freddy on lugu sellest, kuidas väike võib olla suur. Samuti annab film targa õppetunni neile, kel komme teisi kiusata. Kõige tähtsam sõnum on aga see, et julgus, nutikus ja suur sõprus aitavad ületada kõik raskused. Eestikeelne pealkiri: Konnanägu Freddy.


Lisas filmis6ber 25.10.2011
Pane hinne:
Hoodwinked Too! Hood vs Evil (2011)
2.4
8 hindajat

44. Hoodwinked Too! Hood vs Evil (2011)
Mike Disa

Punamütsike viibib parajasti salajasel eriagentide koolitusel, kui saabub kutse ülesandega uurida Hansu ja Grete ebatavalist kadumist. Ta satub tõelise kaose keskele ja ehk just selle pärast põrub ka oma kõrgtaseme eksamil. Kuid kallis Vanaema, Hunt ja ülejäänud „H.E.A.“ agendid on Punamütsikese nimel valmis ükskõik kelle vastu välja astuma, olgu selleks kas või Vanakuri ise. Eestikeelne pealkiri: Eestikeelne pealkiri: Punamütsike kurjuse vastu.


Lisas filmis6ber 27.09.2011
Pane hinne:
Lotte ja kuukivi saladus (2011)
8.8
8 hindajat

45. Lotte ja kuukivi saladus (2011)
Janno Põldma, Heiki Ernits

Ühel ööl juhtub Leiutajatekülas midagi ootamatut - kaks salapärast tundmatut hiilivad külla ja otsivad läbi vana rännukoer Klausi kohvri. Klaus ja Lotte asuvad uurima, kes selle teo taga võivad olla. Peagi saab selgeks, et otsitakse taga kolme salapärast kuukivi, mida Klaus oma viimase matka käigus mägedest leidis. Klaus ja Lotte otsustavad külastada Klausi rännukaaslasi, kelle käes on kaks ülejäänud kivi. Varsti selgub, et leidub veel teisigi, kes endale neid kolme müstilist kuukivi ihaldavad...


Lisas Singh 31.08.2011
Pane hinne:
Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009)
5.0
5 hindajat

46. Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009)
Carlos Saldanha, Mike Thurmeier

Sid adopteerib kolm dinosauruse muna. Dinosauruste tegelik ema hakkab Sidi taga ajama ning röövib ta. Sõbrad üritavad Sidi päästa, mis viib tegelased kadunud maailma.
Eestikeelne pealkiri: Jääaeg 3.


Lisas Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
23.08.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Väga põnev film. Siiamaani lastega muudkui vaatame. Hästi armas on see kuidas Sid ja saurus mõlemad hoolitsevad saurusepoegade eest. Saurusepoegade ema harjub kiiresti sellega kuidas Sid tema lastega mängib ja tegeleb ja võtab laisklooma juba kui oma last - aitab teda hädaolukordadest välja ja öösel võtab koos poegadega kaissu jne... Oravaga kohad ka naljakad. Leiab ilusa naissoost lendorava ja kohe paugupealt on tammetõrud ununenud. Siiamaani olid ju tammetõrud esimesel kohal. Aga muidugi lõpuks orav avastab, et naistega koos elamine on raske ja poissmehe elu ikka meeldib rohkem. Hirve tagaajamise stseen on super. See kuidas Diegol jõud otsa saab ja hirv teda narrima kukub... supernaljakas lihtsalt. Aga lõpus muidugi kui Elli´l abi on tarvis, siis võtab Diego oma viimased jõuvarud kokku ja jõuab joosta küll ja päästab päeva. Hästi armas on ka see kuidas filmi lõpus Diego ütleb oma kambajõmmidele, et ta ikkagi ei lahku kambast ja jääb nendega edasi kokku.”

29.06.2012 14:18 - Sirve Luist
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Smurfs, The (2011)
3.2
6 hindajat

47. Smurfs, The (2011)
Raja Gosnell

Kui kuri võlur Gargamel (Hank Azaria) smurfid nende külakesest minema kihutab, peavad nad põgenema läbi aegportaali meie maailma, täpsemalt New Yorgi Central Parki. Ise vaevu õunapikkused, tuleb neil Suures Õunas leida tagasitee kodukülla, enne kui Gargamel nad kinni võtab. Eestikeelne pealkiri: Smurfid.


Lisas NuclearEngineer 16.08.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Usun, et seda filmi võiksid väikesed lapsed vaadata ja nautida, suurematele ja päris täiskasvanutele jääb see aga allapoole arvestust teoseks. Sellest on kahju eriti neil, kes kunagi hommikuti Soome TV pealt seda sarja vaadanud ja lapsepõlves nautinud.”

16.08.2011 19:33 - NuclearEngineer
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Happily N'Ever After 2: Snow White
4.7
3 hindajat

48. Happily N'Ever After 2: Snow White
Steven E. Gordon, Boyd Kirkland

Muinasjutud segunevad, kui Mambo ja Munk taaskord kallutavad hea ja kurja kaalu. Seekord on printsess Lumivalgeke segaduses teismeline, kes pigem pidutseb oma sõpradega (Punamütsike, Kuldkiharake ja Väike Lambakarjus), kui aitab lihtrahvast. Lumivalgekese isa kavatseb abielluda õela Leedi Edevaga, kes tahab kuningriiki valitseda. Leedi Edev petab Lumivalgekest levitama kuulujutte külarahva kohta ning sunnib teda seetõttu põgenema. Seitsme pöialpoisi abiga saab Lumivalgekesest tõeline kuninganna, kes õpib teisi hindama ja aitama. Koos Mambo ja Munki abiga tõestab Lumivalgeke, et suudab kuningriiki juhtida ning taastab hea ja kurja tasakaalu. Eestikeelne pealkiri: Igavesti ja õnnelikult: Lumivalgeke.


Lisas Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
15.08.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Arvestades seda, et film loodi aastal 2009, on kogu tegelaste liikumine väga kohutav. Isegi Sims 3 näeb välja tõetruum. Lisaks liikumisele ei oldud arvestatud ilmastikunähtuste ega millegi muuga.
Minu jaoks rikuti vana hea klassikaline Lumivalgekese muinajutt täiesti ära. Süžee oli liiga modernne ja algse loo sisu oli liialt muudetud. Kaasa ei aidanud ka teiste muinasjuttude tegelaste lisamine. Tohutult palju üritati kasutada slängi, mis muinasjuttu kohe üldse ei sobi.
Multikas on vaadatav väga väikestele lastele, aga üle viie aastased taipaksid juba selle halba sisu ja teostust.”

15.08.2011 18:45 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0