The Lion King (1994)
9.0
4 hindajat

37. The Lion King (1994)
Rob Minkoff, Roger Allers

Lõvikutsikas Simba sünd on loomariigis suur sündmus. Kutsikas on troonipärija ning isa Mustafa järel peab temast saama uus lõvikuningas. Selle üle rõõmustavad kõik peale Mustafa venna Scari, kes hea meelega ise troonile asuks. Aeg möödub ja uudishimulik Simba õpib pisitasa tulevast ametit. Ta käib isaga kaasas, kuulab paavian Rafiki nõuandeid ning mängib sõbratar Nalaga. Aga siis juhtub õnnetus, mis röövib Mustafa elu. Enne kui keegi arugi saab, on Scar võimu enda kätte haaranud. Simba on sunnitud põgenema. Uidates oma perest kaugel eemal, kohtab ta mangust Timonit ja tüügassiga Pumbat, kellest saavad ta parimad sõbrad. Aga kord koidab päev, mil Simba nõuab tagasi lõvikuninga trooni, mis õigusega talle kuulub. Eestikeelne pealkiri: Lõvikuningas.


Lisas illekas 30.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Filmimuusika eest sai see omal ajal ka Oscari, aga tegelikult ka kogu lugu ja animatsioon auhindu väärt. Erakordselt südamlik ja ilus-kurb lugu igasuguses vanuses vaatajatele. Nüüd siis 3D versioon ka vanast 1994 a filmist tehtud. Muidu on kõik sama, lihtsalt 3D kohati.”

30.01.2012 20:05 - illekas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Puss in Boots (2011)
7.7
9 hindajat

38. Puss in Boots (2011)
Chris Miller

Ammu enne seda, kui Kass Shrekiga kohtus, sööstab meie osav siidikarvaline sangarkiisu peadpööritavasse seiklusse koos nupumehe Kuugel Alexander Muugeli ja tänavakass Kitty Siidikäpaga, et röövida maailmakuulus kuldmune munev hani. Eestikeelne pealkiri: Saabastega Kass.


Lisas veix 02.12.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Minu poistele see multikas meeldis. Tahavad aga üha uuesti ja uuesti seda näha. Eks ta ole natuke õpetlik ka - ei tohi käituda tegelase Kuugel Muugeli moodi st valetada ja varastada ja oma sõpru eksiteele viia. Saabastega kass aga üritab igati ausalt käituda, kuigi Kuugel Muugel teeb tal selle ürituse raskemaks. Film ei lõppenud päris sedamoodi nagu ma lootsin, seepärast päris 10 punkti filmile anda ei saa. Aga muidu päris tore ajaviide.”

29.06.2012 13:59 - Sirve Luist
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Alvin & The Chipmunks: Chipwrecked (2011)
6.0
3 hindajat

39. Alvin & The Chipmunks: Chipwrecked (2011)
Mike Mitchell

Vallatu koopaorav Alvin on koos oma vendade ning vahvate oravaplikadega ansamblist Orvetid puhkusereisil, mille käigus muudavad nad luksusliku kruiisilaeva oma isiklikuks mänguväljakuks. Pärast suurt äpardust leiavad oravad end aga korraga omapead üksikul saarel. Ettevõtlikud loomakesed ei kavatse olukorraga leppida ning proovivad järgemööda erinevaid kavalaid plaane, kuidas sealt pääsed. Seda tehes avastavad nad kogemata, et nad polegi sel saarel nii omapead kui alguses tundus... Eestikeelne pealkiri: Alvin ja koopaoravad 3.


Lisas airon 14.11.2011
Pane hinne:
Arthur Christmas (2011)
8.0
2 hindajat

40. Arthur Christmas (2011)
Sarah Smith, Barry Cook

Mismoodi suudab jõuluvana ühe öö jooksul kingitused kõigi lasteni toimetada? Vastus: tänu kõrgtehnoloogilisele salaoperatsioonile "Põhjapooluse all", mida juhivad 70-aastaste ametiaegadega jõuluvanad juba Püha Nikolause aegadest saati. Loo keskmes on eriskummaline perekond ning üsna ebaharilik kangelane Artur, kes peab jõuluhommikuks täitma õige vastutusrikka ülesande. Eestikeelne pealkiri: Artur päästab jõulud.


Lisas airon 14.11.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Seekord käisin multikat vaatamas mitte lapsega, vaid hoopis sõbrannaga. Ja ei kahetse. Südamlik ja meeldivalt naljakas jõulufilm, mis sobib kõigile.
Filmi point on see (no vähemalt minu jaoks), et iga laps on oluline. Aga seda mõistab vaid tõeline jõuluvana :)”

18.12.2011 20:01 - kaksühes
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Happy Feet 2 (2011)
8.5
2 hindajat

41. Happy Feet 2 (2011)
George Miller

Tantsumeister Mõminal on mure, sest tema väike poeg Erik ei armasta tantsimist kohe sugugi. Tantsupõlgurist Erik pistab kodust putku ja kohtab Vägevat Sveni - pingviini, kes oskab lennata! Mõminal pole Eriku uue ja uhke iidoli vastu mingitki lootust. Kuid peagi raputab maailma kohutav jõud. Eestikeelne pealkiri: Lustakad jalakesed 2.


Lisas airon 14.11.2011
Pane hinne:
Happy Feet (2006)
8.3
4 hindajat

42. Happy Feet (2006)
George Miller

Kõik keiserpingviinid on sündinud lauljad. Erandiks on väike Mõmin, kelle andeks on hoopis… stepptants. Selle mittepingviiniliku omaduse tõttu tõugatakse Mõmin liigikaaslaste hulgast välja – laia, kõledasse maailma. Koos teel leitud sõprade ja kõiketeadva kaljupingviini Lovelace’iga teeb Mõmin läbi seiklusrikka rännaku ning tõestab, et iseendaks jäädes võid teha suuri tegusid! Eestikeelne pealkiri: Lustakad jalakesed.


Lisas airon 14.11.2011
Pane hinne: