8.8 17 hindajat

Minu veetlev leedi
Ago-Endrik Kerge

F. Loewe' muusikal. Vanapoisist foneetikaprofessor Henry Higgins sõlmib kihlveo lingvistist sõbra kolonel Pickeringiga, et suudab oma foneetikaalaste teadmiste abil panna Londoni alamklassi aktsenti rääkiva lilleneiu kõnelema kui hertsoginna. Järgneb vaimukas sündmusteahel, kus läbi pisarate ja naeru jõutakse hämmastava tulemuseni. Osades: Janne Ševtšenko, Raivo E.Tamm, Väino Puura, Riina Airenne, Helgi Sallo, Mart Laur, Aare Kodasma, Georg Gurjev, Valentina Taluma, Kädi Kosenkranius, Jaak Jõekallas, Tõnu Tamm. Lisas Kultra 14.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Selles muusikalis ei jää puudu nukrusest, vaimukusest ja sarkasmist. Eriti hästi on kirjutatud Mr Higginsi osa. Suurepärased naljad ja ütlemised on sellel tegelaskujul. Hästi on valitud ka osatäitjad rollidesse. Hanna-Liina Võsa hääl oli vaimustav, samuti üllatas tema näitlejaoskus.
Publikule avaldas ka muljet laest alla sajav vihm. Kõik laulud olid kaasahaaravad ja kummitasid veel mitu päeva. Tantsud ja lavaline liikumine olid samuti meeleolukad ja vahvad. Üks väga hea muusikal, mis on suurepäraselt lavastatud.”

13.06.2012 23:20 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ago-Endrik Kerge Minu veetlev leedi arvustusi (review)Otsi Google abil: ago-endrik kerge minu veetlev leedi (review)