8.1 9 hindajat

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
Steve Box, Nick Park

Animafilm. Iga-aastast nunnukonkurssi ähvardab nurjata keegi, kes saboteerib viljaaedu. Wallace ja tema truu koer Gromit hakkavad asja uurima. Eestikeelne pealkiri: Wallace ja Gromit: Libaküüliku needus. Lisas filmis6ber 16.02.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Vaieldamatult üks parimaid multifilme, kus on keskseteks tegelasteks juustu armastav mees nimega Wallace ja tema sarkastiline koer Gromit. Filmi hindan kõrgelt ka seepärast, et ta on täielikult puutumata ameerika animafilmide mõjutustest ja põhiliinist - ei ole midagi sellist, et pisike hiir läheb oma õnne otsima ja tee peal kohtab ta huvitavaid sõpru kellega koos raskusi ületada (sellest põhijoonest on kindlasti umbes 100 erinevat variatsiooni, kus lihtsalt peategelane on mõni muu loom,tegevuskoht erinev või otsitakse hoopis oma ema,isa,poega,raha,kodu vms). Selles multikas on teemaks hoopis see, et kogemata sünnib libajänes ja järsku läheb jube möll lahti :) Antud plot on värskendav ning ei jäta ruumi ettenägelikkusele vaid laseb sul vaadata terve multika lõpuni ilma, et su aju peaks töötama ja mõtlema, et oeh ma tean mis nüüd juhtub või kuidas see lõpeb, seda multikat vaadates sa pigem mõtled sellele, et see võiks võimalikult kaua kesta. Võluv on ka fakt, et multifilm on käsitsi tehtud (plastiliinist voolitud) ning seda enam panevad üllatama hetked, kus plastiliini voolimise teel võib edasi anda nõnda humoorikaid ja siiraid näoilmeid. Samuti on väga olulisel kohal rikkumata huumori soon, kus minnakse tagasi näo-naljade ja põlise inglise huumori juurde ning tõmbab selgelt eristatava piiri selle filmi ja ameerika animatsioonide vahele, kus järjest rohkem tehakse mingeid youtube-i ja moodsat ajastut kajastavaid nalju. Kui armastate multifilme, siis leidke see aeg, et ära näha need kaks fenomenaalset tegelast Wallace ja Gromit.”

26.04.2011 01:13 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
2. Tase

“Nickparkilikult hea asi. Täiesti jabur, aga õnneks jaburalt naljakas ja teostatud ikkagi ehtsa nukuanimatsioonina, mis on omaette pluss. Tasemel asi.”

17.02.2010 16:52 - lloyd
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Steve Box, Nick Park Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit arvustusi (review)Otsi Google abil: steve box, nick park wallace & gromit in the curse of the were-rabbit (review)