9.3 6 hindajat

Vegan Restoran V
www.facebook.com/veganrestoran

Taimetoidu- ja veganirestoran Tallinna Vanalinnas, Rataskaevu 12.

Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
07.06.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Puhast taimetoit, ehk taimetoit eelroaks, pearoaks ja järelroaks, pole üldiselt minu teema, aga vahel võib ka oma tavaliselt kursilt eksida ja proovida midagi uut. Õigemini, enamasti tasubki midagi uut proovida, sest alati oma harjumuspärast rada tatsata on igavavõitu.

Von Krahli teatri lähedal on avatud uus taimetoidurestoran nimega V, või "Vegan Restoran V". See on üsna väiksesse söögiruumi paksude vanalinna paekivimüüride vahele mahutatud söögikoht, kust leiab eeskätt sedasorti ökoseltskonna, keda ette kujutad, kui ökoseltskonna peale mõtled. 99% naised pikkade sallide ja väga suur hulk neist on turistid. Mõnelgi paarikuune beebi kaasas.
Vegan restoran V, taimetoidurestoran Tallinnas

Teenindus on väga sõbralik ja meeldiv, huvituv, aga mitte pealetükkiv, nii et ei olnud sugugi kahju tippi anda. Hinnad on menüüs üsna normaalsed, võiks isegi öelda, et tunduvad soodsamapoolsed, aga eks peab arvestama sellega, et tegu on paljuski toore köögiviljaga ja kui kallis see olla saakski.

Kuulu järgi on seal väga head peediravioolid, nii et esmalt võtsin need. Ma arvasin kogu aeg, et mingi peedipudi on taignast raviooli sees, aga selgus, et hoopis raviooli tavapärane taigna osa on asendatud toore peedi kahe lõigua, sees oli aga midagi riccotta vms sarnast. Päris hea, aga neid peaks sööma reaalselt umbes 6 portsu, et kõhtu midagi saada. Noh, tähendab, sisu oli hea ja peedilehed seal ümber, samas ma toore peedi fänn väga ei ole.
Vegan restoran V, taimetoidurestoran Tallinnas, Peediravioolid

Proovisin ka toorsuppi, mis maitses nagu arvata võib. Mitte halb, aga no nii hea, nagu toorestest köögiviljadest blenderdades saab. Mingid kiud ikka sees.
Vegan restoran V, taimetoidurestoran Tallinnas, Toorsupp

Kõige toekam toit (ja proovitutest ka ainus põhiroog, tegelikult), oli kikerherneburger, mis oli kokku päris suur roog ja üsna rikkalik pealegi. See kikerherne kotlet seal vahel oli nii üllatavalt hea, et proovin kindlasti midagi sarnast ka ise teha.
Vegan restoran V, taimetoidurestoran Tallinnas, Kikerherneburger

07.06.2014 08:51 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 07.06.2014 09:03
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/veganrestoran Vegan Restoran V arvustusi (review)Otsi Google abil: vegan restoran v (review)