6.5 12 hindajat

Lennusadama kohvik Maru
http://www.lennusadam.eu/et/astu-kohvikusse

Söögikoht Lennusadama meremuuseumis. 60 istekohta, suvine väliterrass Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
01.07.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“internetis on uhke menüü...kohale minnes näed pimedat saali, väikese leti taga omavahel lobisev punt inimesi ?,menüüs supp,praad,dessert.portsjon väike.toit leige.kala tundus mittevärske olevat ! PIINLIKULT HALB TOIT !!!”

06.06.2014 17:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen samuti Maru kohvikus pettunud. Esimest korda käisime seltskonnaga üsna peale muuseumi ja kohviku avamist ning lootsime, et ehk söökide ja teeninduse tase paraneb. Pea kaks aastat hiljem tuleb tunniostada, et pole midagi paremaks läinud. Esmalt nõustun eelnenud kommentaaridega, et portsjonid väikesed ja seejuures kallid. Lapse pasta oli osaliselt kuivanud ja kõva. Ribi mee marinaadis ei olnud halb, kuid tavaline ja kõht ei saanud täis.
Kurb lugu on see, et taolises kohas on söögikoht väga vajalik, et maksimaalselt jõuaks huvitavat muuseumi uurida. Jääb mulje, et kohvikupidaja teab seda ning korraliku tulemuse ja klientide rahulolu nimel ei pinguta. ”

17.08.2013 19:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ütleme nii, et eeldasin ikka hulga paremaid toite sealt saada.
Ainuke mida kiita saan on pearoog - sealiha.
Salati kõrvale pakuti kastmeks vaid õli - MITTE ÜHTEGI maitseainet lisaks - tuim mis tuim.
Sõir oli enamjaolt maitsetu ja liigselt rabe ja kuiv.
Magustoit oli kokku segatud Kalevi küpsistest, Alma kakaomaitselisest kohupiimakreemist ja mõnest kirsist. Ausalt öeldes hakkas pärast arvet nähes rahast kahju - ainuke mida kiita saan oli pearoog! ”

14.02.2013 15:22 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Olen 8-kuud rase.Käisime sõbrannaga ja 2 väikese lapsega Lennusadamas.Kuna aega kulus seal mitu tundi,planeerisime seal ka süüa.Kahjuks kui olime menüüst toidud välja valinud,teatas teenindaja,et nad olevat teinud seal mingi vea broneeritud istekohtadega ,et neil on seal kolme kohta ikka veel väga vaja ja äkki meie oleksime nii head,et läheksime välja sööma.Oktoobrikuus mere ääres tuule käes on väikeste lastega kindlasti väga meeldiv süüa.Lubati küll puhur meile tuua aga lahkusime,väga ebameeldiv kogemus!”

23.10.2012 16:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Kommentaarid:
24.10.2012 14:53 Nimetu
Kahju, et nii nõme kogemus tõesti!

“Kuna Lennusadama külastus võtab isegi mõõdukalt kiirustades mitu tundi aega, siis ma pean väga mõistlikuks mõtet Lennusadamasse mingi söögikoht teha - varem või hiljem on kõigil kõhud tühjad.

Suveterrass tundus muidugi ahvatlev, aga mere ääres on üsna tuuline ja hoolimata päikeselisest ilmast istus enamus külastajaid ikkagi sees, mitte õues. Võibolla tasuks investeerida klaasist tuuletõkkesse.Sees on pime nagu ka kogu muuseumis.Mee ja küüslauguga röstitud köögiviljad rohelisel salatil. Oleks eeldanud, et köögiviljad on soojad, aga nad olid nagu just külmkapist tulnud. Mett ja küüslauku ei olnud tundagi, aga see-eest oli metsapähklit kõvasti.Hindade järgi ei oskakski arvata, et toidud on niivõrd miniatuursed. Kaanega ahjupott, milles toodi hautatud räimed, nägi välja nagu nukunõude komplektist. Räimi hautada oleks võinud ka kauem, luud ei olnud veel sugugi pehmed vaid ragisesid kenasti hamba all. Lisaks olid räimed tulisoolased, mulle sattus ka mingi suurem soolatükk suhu. Ainus hea asi kogu roa juures oli värske kartul.Lastemenüü 4 väikest pannkooki:Lennusadama Maru kohvikus saab täpselt nii vähe või palju süüa, et jaksaks edasi kesklinna või vanalinna päris-sööma sõita.”

01.07.2012 23:45 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.lennusadam.eu/et/astu-kohvikusse Lennusadama kohvik Maru arvustusi (review)Otsi Google abil: lennusadama kohvik maru (review)