9.1 8 hindajat

Assassin's Creed 4: Black Flag
Ubisoft

Ajalooline seiklus-märulimäng avatud maailmas.  Lisas Plum 24.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“See on ülikõva mäng. Selles on nii palju tegemist, et vabalt oleks saanud ühe mängu asemel teha kolm. Esiteks toimub osa tegevust maapinnal, seal siis RPGna ringi mütates ja missioone täites. Raha kogudes ja pealiini lugu edendades. Aga on hulgaliselt kõrvalmissioone, mis veel raha sisse toovad. Raha eest saad muidugi endale varustust osta, aga ka näiteks kunsti... Siis on see mereteema, kus sõidad ringi laevaga ja vallutad kahurite paukudes teisi laevu ja kindluseid. Täiesti omaette mäng saaks see olla, nii palju on seal tegevust ja nii hea on mängitavus! Lisaks mingi teema sellega, et kõik see tegevus toimub ajaloos, milleni jõutakse läbi tänapäeva mingi seadme. Osa tegevust on niisiis veel ka tänapäevas! Lisaks mingid saladuste lahendamised, loomade jahtimised, et endale sellest varustust teha või maha müüa.. Ojah. Tegevust on nii palju, et ma ei jõua iial selle mänguga lõpuni. Täiesti imekspandav, et nii palju ühte mängu mahub.

Mängin muide Xbox 360 peal ja isegi selle graafikast on viimane välja võetud. Meri on nii ilus, et ma ei kujuta ettegi, kuidas see nii hästi nii vana masina peal simuleeritud on. Nagu film.”

17.09.2014 15:35 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ubisoft on üks vähestest, kellel on Xbox One turuletuleku ajaks korralik mäng olemas, igas mõttes korralik. Graafika on uuele konsoolile kohane ja mängu sisus on kõik vana ja hea alles jäetud, lihtsalt täiesti uus lähenemine, piraadimaailm, sisse toodud. Töötab.”

24.11.2013 22:00 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ubisoft Assassin's Creed 4: Black Flag arvustusi (review)Otsi Google abil: ubisoft assassin's creed 4: black flag (review)