7.8 8 hindajat

Call of Duty: Black Ops II
Treyarch

Esimese isiku vaates tulistamismäng. Lisas Plum 17.01.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Võimalus mitmeid tulevikurelvi ja lahingvarustust proovida, kusjuures mitte ulmelist, vaid ikka päris reaalset, mis kusagil arenduskeskustes juba valmis või loomisel.
Teine suur uuendus on hargnev stoori, mis tähendab, et vastavalt sinu (üksikosas) tehtud valikutele hargneb ka lugu. Ei juhita tuimalt ühte rada mööda.

Muidu Call of Duty oma säravaimal kujul. Midagi revolutsiooniliselt uut ei pakuta, aga väike värskendus on ikka. Huvitava asjana saab Call of Duty: Black Ops 2 mängus enne mitmikmänguga alustamist valida endale selline varustus, et sisuliselt tulirelva ei võtagi, lihtsalt kasutad kõik lubatud võimalused selleks, et muu varustusega end kõvaks tuunida. Nii et rohkem selline kustomiseeritav värk sedapuhku ja mulle see meeldib.

Selgelt on COD peamine trump ikka mitmikmäng. Kusjuures üksikosa on väga hea ja piisavalt pikk, nagu film, siis ei läbe seda ikka päris lõpuni mängida. Enne tahaks ikka minna juba päris vastaseid nottima multiplayerisse :)”

17.01.2013 17:07 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Treyarch Call of Duty: Black Ops II arvustusi (review)Otsi Google abil: treyarch call of duty: black ops ii (review)