8.6 13 hindajat

Unstoppable (2010)
Tony Scott

Frank Barnes (Denzel Washington) on töötanud raudteel juba 28 aastat. Praktikant Will Colsonil (Chris Pine) on staazhi veidi vähem, kõigest 4 kuud. Ent päeval, mil ohtlikke kemikaale vedav juhita kaubarong ähvardab hävitada terve linna, on need kaks ainsad, kel on mingisugunegi lootus ohvriterohke katastroof ära hoida. Eestikeelne pealkiri: Pidurdamatu. Lisas terminaator 11.11.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Üsna üllatav põnevik viimaste aastate kohta, meenutab 90-ndate kassahitte. Lihtne plot, kiire tempo, head näitlejad, universaalne režisööri töö ning palju realistlikke plahvatusstseene ja kaskadööri trikke. Hea puhkus vahelduseks arvuti efektidest ning pisuke nostalgia tunne. Kohati jättis film siiski tühja tunde ja ununes ruttu peale kinosaalist välja astumist. Sellegipoolest oli huvitav vaatamine.”

25.04.2011 22:27 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Ühelt poolt nagu Kiiruse uus osa, teiselt poolt midagi uut ja värskendavat. Aga liigselt seda filmi analüüsida ei ole muidugi asjakohane. Pigem on see siiski meeletu ja pisut mõistusevaba (kuigi väidetavalt tõestisündinud loo ainetel) hüperkiire meelelahutus. Lavastaja Scott´i tuntud stiil sobib sellesse filmi nagu valatult. Rongid on talle vist ka kogu aeg meeldinud, ka "Pelham 123" oli ju tema töö. Seekord on ta oma toonastest vigadest õppinud ja film on väga hea.”

11.11.2010 10:12 - terminaator
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tony Scott Unstoppable (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: tony scott unstoppable (2010) (review)