5.4 38 hindajat

Sushi Tiger
http://www.sushitiger.ee

Sushirestoran Rakveres, Tallinna 12 ja Kohtla-Järvel, Järveküla tee 50 Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.04.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen Rakvere Sushi Tiger`it korduvalt külastanud. Sushi valikus on väljakujunenud oma lemmikud. Üldiselt olen interjööriga ja sushiga väga rahud.
Sama ei saa kahjuks öelda kõigi teenindajate kohta. Kui on mingi probleem, siis teenindajad ei vasta midagi, jääb tunne nagu nad ei kuuleks sind. Sai tellitud Cafe Latte (varasemalt olen lattega väga rahule jäänud) ja lauda toodi sõna otseses mõttes tavaline kohv millele on peale kallatud lihtsalt soojaks lastud piim. Piim oli täiesti vahustamata. Seda sai öeldud mõlemale teenindajale, kes ei teinus sellest välja. Viisakas oleks olnud see, et teenindaja vabandab ning tunnistab oma ebaõnnestumist. Mind see Cafe Latte hind nüüd maha ei löö, aga halva maigu asjale jättis teenindajate ükskõiksus. Soovitan teenindajad koolitusele saata.”

10.10.2015 21:33 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Terekest,
Olen päris mitu korda sushi tigeris söömas käinud ja noo minul pole mitte millegi üle kurta. Selline veidi väiksem koht kuid mugav ja hubane, mulle meeldib. Olen üritanud igakord erinevat sushit süüa ja siia maani on kõik meeldinud. Ma arvan, et see oleneb inimesest milline talle meeldib ja milline mitte :). Olen olnud seal kui on rohkem inimesi ja kui on vähem ning on tulnud hetki kus tõesti peab veidi kauem ootama kuid ma ei vingu millegi üle. Ma ei tea täpselt kui kaua võtab 1 sushi tegemiseks aega aga kui terve saal on rahvast täis ja iga inimene tellib endale oma ning neid sushisid on umbes 6-8 siis võtab ikka aega küll. Ühesõnaga mulle seal meeldib maitsev toit, hea klenditeenindus, mõnus/hubane olemine, väga soovitan! :)”

07.12.2014 23:40 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga aeglane teenindus, pidime tund aega ootama, kuigi kliente ei olnud üldsegi palju. Tundub, et sushit tehakse ainult neile, kes ette tellin telefoni teel.
VÄGA EBAMEELDIV JA AEGLANE TEENINDUS!!
EI SOOVITA”

19.10.2014 16:28 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“sushi hind on norm. välimus söögikohal enam-vähem. Sushi maitseb hästi. Tallinnas leiaks kindlasti paremaid kohti kus sushitada (sushi cat etc). HALVUSTAVAID SÕNU VÄGA VÄLJA TUUA EI SAA, TÄIESTI KÕLBLIK KOHT, KUHU OMA KAASA VIIA. Minu suhiarmastajast neiu jäi rahule ;)”

09.08.2014 19:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Koht väike, sisustus tundub veidike odav. Sushi hinnad on üpris soodsad ja kurta sushi üle ei saa. Riis võiks veidike rohkem koos püsida aga üldiselt maitse täitsa hea (olles käinud päris paljudes aasia toitu pakkuvates restoranides).Teenindajad abivalmid ning soovi korral toimub suhtlemine ka eesti keeles(teenindajad venelannad). sushi juures olev marineeritud inger on hea krõmpsuv, pole raske süüa ning maitseb korrektselt. üldiselt öeldes on koht, kuhu läheksin kindlasti tagasi. Rakvere sushi tigerit soovitan sisustuse poolest rohkem-hubasem koht. ”

09.08.2014 19:46 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Üsna kallis, aga mitte eriti hea sushi ja mõne muu aasiapärase toidu restoran. Teenindus on sõbralik (kuigi unustas ühe tellitud asja tuua), sisekujundus vastab odavamale toidukohale küll, aga raha läheb seal siiski palju.
Sushi Tiger Rakvere sushirestoran

Sushi on iseenesest pigem soodne seal, kuid ei ole väga maitsev. Ilmselt eelkõige tooraine süü, ma arvan.
Sushi Tiger Rakvere sushi shushi

Supi osas küsisin eraldi, kas neil tuleb Tom Yum supp väga hästi välja, sest kui ei, võtaks pigem kindlama misosupi. Väideti, et tuleb ülihästi välja, aga kahjuks teenindaja eksis, sest see ei maitsenud väga hästi. Seal ujusid kaks hiidkrevetti, mis tuli välja õngitseda, ära puhastada ja ära süüa, aga needki maitsesid nagu külmutatud ja ülekeedetud krevetid kunagi.
Sushi Tiger Rakvere Tom Yum supp

05.04.2014 16:09 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.sushitiger.ee Sushi Tiger arvustusi (review)Otsi Google abil: sushi tiger (review)