6.8 26 hindajat

Rohuaia kohvik
http://www.rohuaiakohvik.ee

Kohvik Rakveres. ROHUAIA 13. Telefon: 322 5333 Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
25.04.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Toit, teenindus, koht meeldivad ning sõbralikud.”

31.03.2019 09:54 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Koht oli ilus, aga köik muu oli väga suur pettumus. Löuna ajal pitsat tellides venis toidu kättesaamise aeg 40 minuti peale. Ma oleks sellest siis aru saanud kui oleks olnud palju rahvast, aga kohvik oli kyllaltki tyhi. Teenindus oli väga aeglane ja selle venitamise eest isegi ei vabandantatud. Esimene ja viimane kord kui ma tulen teie söögikohta sööma.”

06.10.2017 11:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kahjuks olen enamuses Rakvere söögikohtades pettuma pidanud, seega kui ma kord Rohuaia kohvikust möödusin ja märkasin, et tegemist on mingi uue ja aknast paistva järgi ka kena söögikohaga, lubasin endale, et tulen sinna kindlasti kord sööma.
See kord jõudiski kätte paar päeva tagasi. Olin endale loonud mingi kujutluse, et tegemist on ökokohvikuga. Pagan teab, kust selline mõte tekkis, aga v-o "Rohuaia" nime järgi. Kuna ma Rakvere tänavaid liiga hästi ei tunne, ei teadnud ma kohe, et kohvik on oma nime saanud lihtsalt tänava järgi, kus ta asub.

Sisse astudes võtab esmalt vastu saiakeste-koogikeste lett ning siis päris kena sisekujundusega kohvik. Vahvad mustrilised tapeedid ja helged toonid. Rahvast jagub. Tagaruumis peetakse lausa kellegi vanema daami sünnipäeva.

Proovin burgerit, mis serveeritakse friikartulitega, mis pole eriti head. Taldrikul on ka väike ketšipikausike, kus asuv kaste on kõige halvem ketšup, mida ma olen saanud. Ma ei tea, mis tootja sellist asja teeb, aga see oli ikka päris paha. Kotletil polnud viga! Aga jälle mingi ketšupi-hapukoore kaste seal vahel oli imelik. Lubati, et burger on cheddariga, selle asemel oli mingi tumekollane protsessitud juust, sse pehme, individuaalsetes kilepakkides elutsev õudus.
Hind oli hea, vast 5 eurot. Aga komponente peaks veel hoolega timmima.

Võtsin ka selge kalasupi, kus oli rikkalikult igasuguseid mereloomi. Punast ja valget kala, krevette ja v-o isegi krabilihatükikesi. Aga see supp oli tugevalt ülesoolatud. Sõin tükid seest välja ja jätsin leeme järele, sest isegi meri, milles need elukad on elanud, pole nii soolane kui see supp oli. Samas hind -- super! 2.90 kui ma õigesti mäletan. Oleks soolaga piiri peetud, oleks väga rahul olnud.

Teenindus on suurepärane. Väga hoolitsev ja sõbralik. Neiu muretses, et mul suppi järele jäi ja tundus olevat siiralt huvitatud, mis mulle ei meeldinud.

Seega: koht kena, teenindus väga hea, hinnad väga head, toit aga tahab veel hoolt. ”

27.04.2015 10:07 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.rohuaiakohvik.ee Rohuaia kohvik arvustusi (review)Otsi Google abil: rohuaia kohvik (review)