7.5 8 hindajat

Starest Hotell
http://www.starest.ee

Hotell Tartus, Mõisavahe tee 21.

Lisas Reks 19.08.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Punktidega on nadi, sest arvestades comfort toa hinda - ootaks ka natuke enamat. Alustame heast - Wi-Fi oli eeskujulik igas mõttes, kõrvaltubadest ei kostnud midagi, tuba oli puhas. Nüüd negatiivsest, pigem kummalisest: kaheinimese voodi, mis tegelikult ei olnud seda mitte - äärmiselt tobe on öösel leida ennast voodite vahele vajununa. Veidi pani imestama ka toas olnud külmkapi sisu - kui tuba müüakse kahele, siis oleks loogiline, et kõike oleks vähemalt topelt. Külmkapi teemal võiks ka rohkem filosofeerida, aga hoopis olulisem oleks vast WC. See nägi pealtpoolt sile ja puhas välja, aga..... edasi ma ei räägiks.”

12.10.2015 20:52 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
14.10.2015 21:04 Nimetu
kõlab põnevalt! :)

“Olen toaga rahul, seal võib viibida. Toit ei ole just parim.”

01.03.2015 18:04 - Liivi Amberg
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minu tuba oli suht lihtne, aga samas puhas ja täiesti ok.Hotellis olin suht vähe, aga tundus täiesti ok olevat. Hommikusöök oli klassikaline.”

24.02.2015 13:43 - Maris666
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Punkte palju ei saa, aga peamiselt selle pärast, et sellise välimusega asutusele on raske neid rohkem panna. Algul maja vaadates oli suur hirm, et äkki on lausa duširuum ka kusagil koridori peal, mitte toas. Seda võimendas ka hotelli poole suunav silt, millele oli ootamatult kirjutatud HOSTEL... Maja on U-kujuline ja sisehoovist on näha kaks vastaspooltel asuvat silti Starest, nii et esmalt ei teagi kummast sisse astuda. Tegin juhuslikult kõige valiku siiski.

Hotell-hostel Starest, soodne ööbimiskoht Tartus

Teenindus oli viisakas ja sõbralik, selle eest kindlasti punktid. Tuba oli väike ja laminaaditud, aga sellest polnud lugu, sest selles hinnaklassis ma muud ei oodanudki. Nüüd oli aga juba hea meel tõdeda, et WC/vannituba olid siiski toas.. :)

Õhk oli toas umbne, aga aken käis õnneks lahti, nii et suurem tuulutamine aitas. Ventilatsioon oli toas siiski kesine, nii et hommikuks oli väikesest toast taas õhk välja imetud.

Hotell-hostel Starest, soodne ööbimiskoht Tartus, tuba ja vannituba

Hinnas sisaldus ka hommikusöök, mida pakuti allkorrusel, muidu Aasia restorani ruumides. Need ei ole kaugeltki nii ilusad kui teil ehk "aasia restorani" sõnu lugedes mulje jääb, selline kõle... Toidiuks pakuti jogurtit, maisihelbeid, putru, võileivale juustu ja 3 sorti vorsti ning kohvi-teed. Keedumuna samuti ja kuigi neid oli kaks kausitäit ei olnud kummalegi peale kirjutatud mitme minuti munadega on tegu. Võtsin ühe, see oli siniseks keedetud, aga ma ei teagi, kas teises kausis oli sama (tõenäoliselt) või lihtsalt sildid puudu.

Öösel oli allkorrusel korralik sünnipäevapidu kellelgi, mis õue kostis ilusasti ära, aga teise korruse tuppa mitte piuksugi, see oli kergendus. Võib seal ööbida küll, midagi erilist oodata ei maksa, aga suurt pettumust ei tohiks ka kellelgi olla, kes saavad aru, mis klassi ööbimiskohaga tegu on. Teisteks ööbijateks olid peaasjalikult administraatoriga vene keelt kõnelevad külastajad, tundus aga et hoopis lätlased.”

19.08.2013 10:24 - Reks
Reks on seda arvustust muutnud: 19.08.2013 10:32
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.starest.ee Starest Hotell arvustusi (review)Otsi Google abil: starest hotell (review)