Pihla Turismitalu
7.3
3 hindajat

1. Pihla Turismitalu
http://www.pihlatalu.ee/

Rahvusvaheline ökosaarte projekti näidistalu Hiiumaa Rohelist märki omav Pihla turismitalu ootab looduslembelist külalist kogu maailmast.


Lisas Majutus 25.02.2015
Pane hinne:
Padu Hotell
9.5
4 hindajat

2. Padu Hotell
http://www.paduhotell.ee/

Padu Hotell on 1994. aastal asutatud ühepere majutusasutus.


Lisas Majutus 25.02.2015
Pane hinne:
Lõokese Hotell
5.0
4 hindajat

3. Lõokese Hotell
http://www.lookese.ee

Asukoht Lõokese 14, Käina, Hiiumaa.


Lisas pom 18.08.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kuidagi imelik hotell on see Lõokese ja see tunne on olnud mõlemal korral kui seal ööbinud olen. Muidugi pole ka väga palju valikut, kui oled Käina kandis, siis ööbidki kas seal või Liilias. Ning ega tegelikult kohal eriti häda ei olegi, lihtsalt imelik on see, kuidas suur omaja on mõlemal korral sisuliselt tühi olnud. Üks teenindaja on leti taga, rohkem ei näe ei töötajaid ega kliente. Hommikulauas siiski mõned kogenevad, aga ka suure maja kohta vähe. See tekitab sellise tondilossi tunde seal..

Samas on tuba üsna okei, eriti kui saad esimesel korrusel sellise toa, kust avaneb rõduuks otse maja keskel asuvale basseinialale. See on nüüd uuendatud ja päevitamisala kaetud puha puiduga, keskel kaks basseini, suurem kandiline ja väike ümmargune.

Süüa Lõokese hotellis kahjuks ei saa, mis on jälle suure hotellimaja kohta imelik nähtus. Hommikust saab süüa, aga restorani lõunatamiseks või õhtusöögiks ei ole ja siis tulebki Käina peale minna.”

18.08.2014 12:33 - pom
Hinnang arvustusele:
  +0   -0