7.5 11 hindajat

Sims 3 (PC)
EA Black Box ja Visceral Games

Strateegiline avatud lõpuga elusimulaator. Üksikmäng. Helilooja: Steve Jablonsky. Lisas iksboks 06.02.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minu arvamust mõjutab kindlasti ka eelnev mängukogemus originaalse Sims mängu, The Sims 2 ja erinevate lisadega. Paremaks on tehtud mitmed asjaolud, mis mind eelnevalt häirisid - vabad käed majade, esemeste, riiete kujundamisel; mööbli paigutus ruudustikust kinni pidamata; sünnipäeva saab pidada lihtsalt tordi ostmisega; võimalik nime muuta jne. Avastamisrõõmu on palju, mis muudab esimesed mängimissessioonid jube pikaks (on see positiivne või negatiivne?). Isegi siis kui on juba tekkinud korralik ülevaade, võib leida üllatavaid pisiasju. Mis mulle ei meeldinud, oli uute „inimeste“ välimus; nägude erinevus ei tule hästi esile ning kõnnak on kentsakas.

Mängu põhimõte on endiselt sama, kuid Sims 3 sisaldab palju avaramat maailma – nüüd saab liikuda ilma laadimisekraanideta linna ja kodu vahet, käia rannas, naabritel külas, kontrollida käitumist tööl, külastada salongi, teatrit jpms. Sims „inimesed“ on käitumise poolest väga erinevad, kaasa on antud suur hulk iseloomuomadusi ning väikesed kiikse, mis avaldavad mängimisvõimalustele selget mõju ning muudavad iga tegelase unikaalseks. Karjääriredelil edenemine näib olevat lihtsam, minu jaoks pigem hea omadus, kuid osasid mängijaid häirib. Üldjoontes on tegemist väga eduka arenguga, ning kui meeldis The Sims 2, soovitan proovida The Sims 3-e. ”

22.12.2012 23:45 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Kena mäng ja uuendatud kasutajaliides, kuid samas on jäetud siiski sama vana hea põhimõte. Kui sain olin väga põnevil ja puha, kuid kui väga tihedalt mängid võib vaikselt hakata vaikselt ära tüütama, nii et võib teha vahepeal väikeseid nö. pause.”

10.03.2010 10:47 - Positive Critic
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Võib-olla olen sellest east välja kasvanud, aga mulle jättis küll väga tuhmi ja mõttetu mulje. Kõik oli ilusasti tehtud, aga ei köitnud küll absoluutselt. Väga suureks miinuseks on ka see, et see pole võrgumäng. Ilusa graafikaga Second Life olnuks päris huvitav vaheldus, aga lihtsalt AI maailmas elada ei tundu sugugi huvitav.”

06.02.2010 14:27 - Meningor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe EA Black Box ja Visceral Games Sims 3 (PC) arvustusi (review)Otsi Google abil: ea black box ja visceral games sims 3 (pc) (review)