8.9 9 hindajat

Samsung UE55C9000SWXBT

55" 3D LED LCD teler (1920x1080 Full HD). 200 Hz värskendussagedus. Digituunerid: DVB-C (cable), DVB-T (terrestial). DLNA. Pildiparandussüsteemid: 3D HyperReal Engine, Wide Color Enhancer, 200 Hz Motion Plus. 4x HDMI, 2x USB, WiFi, SCART, VGA, komponentühendus, komposiitühendus. Lisas chupacabra 06.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“See on üks väga eriline teler, aga mul on kuri kahtlus, et seda saab öelda konkreetse mudeli kohta vaid umbes aasta jagu. Praegu näeb see välja kui midagi väga erilist, aga paari aasta perspektiivis võime selliseid telereid ilmsesti vähemalt poole odavamate telerite riiulist leida. See ongi see kuulus tehnika areng.
Oleme ausad, seda telerit ei tee eriliseks mitte pilt, ega ka heli, vaid hoopis välimus. See on ääretult šiki disainiga teler, millel paksust vaid alla 8 mm. See tundub täiesti ebareaalne -- nagu hiigelsuur postkaart, kus ere pilt peal jookseb. Välimuse eest saab see teler 10+ punkti!
Nüüd aga selle juurde, mida telerite juures klassikaliselt hinnatakse -- pilt ja heli. Tuleb tunnistada, et nendes valdkondades ei ole tulemused päris nii head. Need on viisakad, aga arvestades neljakordselt kallimat hinda kui tavaliselt nii suure teleri puhul välja käia tuleb, peab olema kriitilisem. Üliõhukesed kõlarid ei suuda lihtsalt produtseerida heli, mida võiks filmivaatamiseks sobivaks pidada, heli on nõrk, lame ja plekine. Pilt on küll ülimalt kirgas, aga taustavalgustus helendab kohati läbi rikub üldist kena pilti.
Aga oleme ausad, sa ei osta seda telerit mitte filmide vaatamiseks, vaid teistele näitamiseks ;)
Paar sõna puldist ka. Tegemist on puutetundliku puldiga, mis tähendab taas, et välimus on väga edev, aga kasutada on seda ülimalt ebamugav.”

06.12.2010 21:15 - chupacabra
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung UE55C9000SWXBT arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung ue55c9000swxbt (review)