9.5 2 hindajat

Pioneer KURO PDP-LX5090H

50" Full HD (HD Ready 1080p) plasma, kontrast 9400:1
DVB-T MPEG4 HD ja SAT DVB-S2 HD tuuner
Sisendid: 3 x HDMI, 1 x Component, 1 x RCA AV, 3 x SCART, 2 x Common Interface, 1 x VGA, 1 x USB, 1 x Ethernet
Väljundid: 1 x optiline, 1 x RCA, 1 x kõrvaklapid, 1 x subwoofer Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
11.03.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ostsin selle teleka 2009 kevadel kerge paanikaga, kui kuulsin, et Pioneer paneb oma plasmatelekate tootmise kinni. Kahjuks oli 60" versioon ligi poole kallim kui 50", nii pidingi leppima väiksemaga :)

Olin telekat otsinud juba päris pikalt ja eesmärgiks oli leida nii hea telekas, et ma kunagi seda vaadates ei peaks tehtud otsust kahetsema. Eesmärk sai kuhjaga täidetud, pilti on kogu raha eest ja ma olen väga rahul.

Tegemist on Pioneeri KURO seeria 9. generatsiooni ekraaniga - 'kuro' tähendavat jaapani keelest musta, ja reklaamijutus lubati, et ekraan on nii must, et kui telekas pimedas toas ilma sisendsignaalita sisse lülitada, pole seda absoluutselt näha. Minul nii pimeda toa saavutamiseks piisavalt pakse kardinaid ei ole, kuid võrreldes tavalise LCD lilla taustahäguga või odavate plasmade halli mustaga on KURO sõna otseses mõttes nagu öö ja päev.

Samal ajal kui must on väga must, pilt on suurepärane, värvid fantastiliselt tõelised ja kontrast uskumatu, ei ole ma eriti rahul menüüdega, mis ei ole eriti loogilised ja neis liikumine on kuidagi aeglane, uimane. Seda ei leevenda isegi menüüde väga ilus disain. Veel häirib, et peale teleka sisselülitamist tuleb küll pilt kohe ette, aga peab 10 sekundit ootama, enne kui saab kanalit vahetada või sisendit valida. Miks nii, ei tea. Pole ausaltöelda ka firmware uuendust teinud, järelikult nii väga ikkagi ei häiri :)

Kõlareid ma ka ei saa hinnata, kuna neid lihtsalt pole - kuulan heli läbi võimendi ja teiste kõlarite.

Üldiselt on see ikkagi tohutult hea pildiga telekas, sellest parem on ainult Pioneer KRP-500, mis tuli Eestis paraku müügile alles peale seda, kui olin enda oma juba ära ostnud.”

11.03.2010 23:20 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Pioneer KURO PDP-LX5090H arvustusi (review)Otsi Google abil: pioneer kuro pdp-lx5090h (review)