8.2 20 hindajat

Samsung Galaxy S4

5-TOLLINE Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) display, 441 ppi. 1.9 GHz Quad-Core / 1.6 GHz Octa-Core protsessor. Android 4.2.2 (Jelly Bean). 13 MP kaamera taga, 2 MP kaamera ees. WiFi, GPS, NFC, Bluetooth, IR LED. 2,600 mAh aku. Lisas Axxer 31.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Tegemist on hetkel kindlasti ühe Androidi tippmudeliga kui mitte parima Android telefoniga üldse. Rebimine käib selle Galaxy S4, Nexus 4 ja HTC One vahel ning igaühel on omad eelised. Sellest valikust eelistan mina kokkuvõttes siiski Galaxy S4 telefoni, kuigi konkurents on tihe. Nexus pakub väga head hinda ja One oluliselt paremat koostekvaliteeti korralike materjalide näol. S4 on sama plastikune nagu S3, kuigi välimuses on mõned nüansid muutunud, aidates kaasa veidigi kallima "looki" saavutamisele.
Plastikul on ka omad eelised, näiteks on telefon kerge ning ümarad servad aitavad seda päris mugavalt peos hoida, vaatamata suurusele.

Ekraani osas on tunded vastakad. Siseruumides ja hämaramas on ekraan vapustavalt hea, isegi Samsungi paneele alatihti kimbutavast värvide üleküllastusest on jagu saadud. Lisaks saab muidugi ise ka erinevaid värviprofiile valida, nende seas on ka professionaalne fotoseadistus, mis peaks andma kõige neutraalsema ja täpsema pildi. Probleem on aga selles, et kui ekraanile langeb aknast valgus või oled suisa õues, siis see peegeldab ikka nii jubedalt, et kui kätt varjuks ette ei pane, siis suurt midagi ei näe ka. See on jama ja lähenevat suve arvestades veel eriti suur jama. Samas töötab see ekraan ka kindaga puudutades, nii et kui sügis ja talv taas tulevad, siis veel vaatame, kes paremini naerab.. :)

Galaxy S4 kaamerast rääkides ei saa muud kui tuleb kiita. Ehkki mitte kõik režiimid ei tööta võrdselt hästi, on kaamerast tulevate piltide tase ikka väga hea ja tõuseb tavalisest nutitelefoni massist kergesti kõrgemale. Kas ka parem kui iPhone 5 kaamera, mida palju kiidetakse, ei oska öelda, aga veebist nähtu põhjal ütlen, et vähemalt sama hea on küll.

Nagu ma aru saan, et Samsungi S4 telefonis sisuliselt kaks neljatuumalist proset. Isegi kui ma eksin, siis seda võin kinnitada, et kõik käib turbokiirusel, mingit hakkimist kusagil ei ole, rakendused avanevad, sulguvad ja vahetuvad kiirelt ja sujuvalt.

Need on siis asjad, mis mind põhiliselt selle telefoni juures paeluvad, aga nagu teada, siis on Samsung siia telefoni täiesti armutult lisafunktsioone sisse suranud. Ütlen ausalt, et ma olen paari küll katsetanud, aga need mind veel ära pole lummanud. No väga äge on küll silmadega kerida, aga reaalsuses ma selle kasu ei näe, pealegi pole see nii väga mugav ja tõlgendab vahel silma liikumist valesti. Samas toimib see hästi kui vaadata videot ja kasutada Smart Pause nimelist funktsiooni. Kui pöörad pilgu kõrvale, video seiskub! Ekraani kohal õhus sõrme liigutamine võib vahel abiks olla, kujutan täiesti ette, et kalal käies näiteks kui käed kalalimaga koos, ei taha ekraani puudutada, aga seda katsetan siis suve poole reaalselt. Seal on veel palju funktsioone, millest ilmselt mõnigi jääb mul üldse kahe silma vahele...

Kiidan veel ka Samsungit selle eest, et S4 aku on kaua kestev ja vahetatav, et olemas on NFC (mis Androidikatel tegelikult juba üsna standard) ja et pole unustatud lisada mälukaardi pesa.

Kaasa tulevad kõrvaklapid võib aga heaga minema visata ja uued osta, ka odava valiku puhul on raske saada halvemaid.. :)”

06.05.2013 11:50 - helvetica
Hinnang arvustusele:
  +5   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung Galaxy S4 arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung galaxy s4 (review)