9.0 3 hindajat

Gangster Squad (2013)
Ruben Fleischer

"Gangsterite jahtijad" tegevus toimub 1949. aasta Los Angeleses. Kõik käib armutu Brooklynist pärit maffiakuninga Mickey Coheni (Sean Penn) pilli järgi. Ta lõikab kasu nii narko- kui relvaärist, prostitutsioonist ja võimalusel ka igalt kihlveolt, mis sõlmitakse Chicagost lääne pool. Ja ta ei tee seda ainult oma poiste kaitse varjus, vaid talle kuuletuvad ka politsei ning poliitikud. See peaks hoidma vaos ka kõige vapramaid ja elu näinud korrakaitsjaid… välja arvatud ehk üht väikest Los Angelese politseijaoskonna autsaiderite üksust, mida juhib seersant John O’Mara (Josh Brolin) ja Jerry Wooters (Ryan Gosling), kes ühendavad jõud, et purustada Coheni maailm. Eestikeelne pealkiri: Gangsterite jahtijad. Lisas Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
22.06.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Treileri põhjal poleks osanud oodata nii head kinoelamust. Algus tegi ettevaatlikuks, kartsin, et pean ka ülejäänud filmi vaatama läbi sõrmede (K14-sse suhtun skeptiliselt, mitte et ma väga nõrk oleks... ainult natukene). Õnneks polnud midagi hullu; film nägi välja väga kaunis oma värvide, tegevuspaikade ning üldise stiiliga. Näitlejad olid tasemel, gangsterite jahtijate grupp koosnes erinevatest, kuid huvitavest inimestest. Ebaõnnestumisi tuli ette mõlemal osapoolel, vaenlane polnud üleliia võimekas ega rumal. Cohen oli arukas, suurte plaanidega, aga oleks võinud näida natukene mitmekülgsem. Tulistamised ja tagaajamised olid ägedad, natuke pakuti emotsionaalseid hetki, kõik nägi ilus välja, kõlas hästi ning eriti meeldisid montaažid erinevate ülesannete täitmise kohta.”

22.06.2013 22:01 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ruben Fleischer Gangster Squad (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: ruben fleischer gangster squad (2013) (review)